Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z Ekspertem Finansowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową oraz pomoże wybrać bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie.

Chodków Stary

gospodarstwo na sprzedaż

Cena
250 000
Powierzchnia
150
Cena za m²
1 667
Pow. działki
4400
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2000

Sprzedam działkę budowlaną 44 a z domem i budynkami gospodarczymi Chodków Stary.

Działka położona w miejscowości Chodków Stary. Do centrum Tarnobrzega zaledwie 10 minut samochodem. Ponadto w niedalekiej odległości znajdziemy Jezioro Tarnobrzeskie, Baranów Sandomierski czy chociażby Sandomierz. Najbliższa okolica jest niezwykle spokojna i cicha. Działkę z każdej strony otacza bujna zieleń w postaci sadów i łąk. Nie jest to zdecydowanie zwarta zabudowa - sąsiad jedynie z jednej strony. Jest to więc idealna propozycja dla kogoś, kto szuka ucieczki od miejskiego zgiełku. W odległości 100 m znajdziemy sklep spożywczy, na terenie miejscowości znajduje się ponadto kościół i Gminny Ośrodek Kultury. Na działce jest również kilka starych, aczkolwiek zadbanych drzew i krzewów, które dodają uroku temu miejscu. Do działki doprowadzony jest prąd, gaz oraz woda.

Działka ma wymiary około 85 m x 47 m i ma kształt prostokąta, z drogą asfaltową biegnącą wzdłuż krótszego boku działki, wzdłuż długiego boku działki biegnie lokalna i utwardzona dróżka. Za budynkami mamy ponad 15 a terenu zielonego do zagospodarowania wedle uznania.

Na działce znajdują się 3 budynki: dom oraz dwa budynki gospodarcze. Dom w stanie surowym zamkniętym, o wymiarach 15 m x 10,5 m. Został on zaprojektowany dość nowocześnie - obecność półpiętra, garażu, możliwość zagospodarowania strychu na cele mieszkalne. W domu położona jest instalacja elektryczna. Dom wybudowany bardzo solidnie i starannie, z użyciem wysokiej jakości materiałów (pustak MAX Hadykówka) - więźba dachowa w stanie idealnym. Pozostałe dwa budynki mają wymiary: 16 m x 10 m oraz 16 m x 8 m. Oba w stanie bardzo dobrym, w pełni gotowe do zagospodarowania ich według pomysłu przyszłego właściciela. Pierwszy z nich wymurowany z cegły pełnej palonej, a drugi z cegły cementowej.

  • Chodków Stary, gmina Łoniów, powiat sandomierski
  • Budynek o powierzchni 150 m², 5 pokoi, wybudowany w 2000 roku
  • Działka 4400 m², długość działki: 85 m, szerokość działki: 47 m
  • Budynek w stanie surowym zamkniętym
  • Garaż
  • Dojazd: asfalt
  • Media: woda, prąd, gaz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Chodków Stary Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się i uzyskaj dostęp:
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?

Klauzula informacyjna NOTUS Finanse S.A. o ochronie danych osobowych

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.