Łódź Bałuty
ul. Urzędnicza
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
295 000
Powierzchnia
36
Cena za m²
8194
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1970
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Urzędnicza. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Urzędnicza. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Urzędnicza. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Urzędnicza. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Urzędnicza. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Urzędnicza. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Urzędnicza. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Urzędnicza. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Urzędnicza. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Urzędnicza. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Urzędnicza. Zdjęcie 11 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Urzędnicza. Zdjęcie 12 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Urzędnicza. Zdjęcie 13
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam gotowca inwestycyjnego dwupak kawalerek w Łodzi, niedaleko Manufaktury.

Roczny Dochód 25 000,00 zł 

Mieszkanie znajduje się w kamienicy z odnowioną elewacją, wymienionymi pionami kanalizacyjnymi oraz zamykaną bramą.

Istnieje możliwość parkowania na podwórku. Dodatkowo zarówno przed kamienicą jak i pod blokami w okolicy jest także dużo miejsc parkingowych.

Każda z kawalerek posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny z lodówką, płytą ceramiczną, mikrofalą, zlewozmywakiem i blatem roboczym z szafkami, własną łazienkę i jest w pełni wyposażona w meble i niezbędne sprzęty.

Lokal jest świeżo po kompleksowym remoncie wraz z wymianą elektryki, hydrauliki, bez stosowania półśrodków. Całość przygotowana w oparciu o dedykowany projekt aranżacji wnętrz wykonany przez architekta.

Wykończone nowocześnie i w wysokim standardzie, nowe AGD i meble.

W najbliższym otoczeniu apteki, bankomat, sklepy nocne, spożywcze, Lidl, Żabka, Kaufland, targowisko, kino, restauracje, galeria handlowa Manufaktura.

Bardzo dobra komunikacja z miastem i bezproblemowy dojazd do większości lokalizacji w mieście, uczelni oraz miejsc pracy.

Przystanki tramwajowe linii m.in.: 2, 5, 6 praktycznie pod nosem (100m) oraz tramwajowe linii m.in.: 3A, 11 i autobusowe na ul. Zachodniej (500m).

JEDYNE NA RYNKU mieszkanie inwestycyjne z AUTORSKIM PATENTEM na niepłacących lokatorów, który w razie trudności w uzyskaniu czynszu SKUTECZNIE USUNIE opornego najemcę BEZ WCHODZENIA DO LOKALU.

PS Oczywiście do takich sytuacji nie dopuszczamy gruntownie selekcjonując najemców, ale zabezpieczamy Cię od razu na złe czasy i trudne przypadki :)

Pełna własność z księgą wieczystą. 

Cena gotowca 295 000 zł do negocjacji. 

SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA, BEZ POŚREDNIKA, NIE PŁACISZ PROWIZJI.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m²
  • 1 piętro w 3-piętrowej kamienicy bez windy z 1970 roku
  • Łódź, Bałuty, ul. Urzędnicza
  • Piwnica, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w wysokim standardzie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Wyposażenie: internet, pralka, lodówka
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź Bałuty, Urzędnicza Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.