Łódź
al. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego
1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
209 000
Powierzchnia
31
Cena za m²
6742
Piętro
4 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1984
Ogłoszenie
Mieszkanie 1-pokojowe Łódź, al. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź, al. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź, al. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź, al. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź, al. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź, al. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Oferujemy do sprzedaży kawalerkę położoną nieopodal ulicy Armii Krajowej, w typowym jak na to osiedle rozkładzie. Z pokoju przejście do kuchni. W przedpokoju miejsce na szafę w zabudowie. Pokój z wnęką, w której można zaaranżować kącik sypialniany. Nowa winda z poziomu "0". Każde piętro zamykane jest oddzielnymi drzwiami, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa i daje możliwość przechowywania np. rowerów czy wózka dla dzieci. Blisko przystanki komunikacji miejskiej, osiedlowe sklepy Lidl, przychodnia, szkoła i przedszkole. Zakup tylko za gotówkę.

Dane o ofercie podane są według informacji zgłaszającego lub właściciela nieruchomości oraz na podstawie przeprowadzonych oględzin, mogą one odbiegać od stanu faktycznego. Oferta nie jest ofertą w rozumieniu Art. 66 i następnych kodeksu cywilnego.

Podana cena nieruchomości nie zawiera prowizji Biura. Za przeprowadzoną transakcję Biuro pobiera wynagrodzenie prowizyjne od klienta Kupującego.

  • Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 31 m²
  • 4 piętro w 10-piętrowym budynku z windą z 1984 roku
  • Łódź, al. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego
  • Okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Łódź, ks. kard. Stefana Wyszyńskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.