Łódź
ul. Poprzeczna
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
385 000
Powierzchnia
55
Cena za m²
7000
Piętro
4 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2021
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Poprzeczna. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Poprzeczna. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Poprzeczna. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Poprzeczna. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Poprzeczna. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Poprzeczna. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Poprzeczna. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Poprzeczna. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Poprzeczna. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Poprzeczna. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

Oferujemy do sprzedażny trzypokojowe mieszkanie, w stanie deweloperski, położone w inwestycji Akacjowa Aleja mieszczącej się przy ul. Poprzecznej. Nieruchomość mieści się na czwartym piętrze w kameralnym, ogrodzonym budynku, oddanym do użytku w 2021r. W całej inwestycji jest tylko 31 lokali. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (23,72 m2), dwóch pokoi (po 9,54 m2 i 9,66 m2), łazienki razem z wc (4,54 m2) oraz holu (7,79 m2). Z każdego pokoju wyjście na loggię ( 5,25m2). Południowa-zachodnia ekspozycja okien sprawia, że pomieszczenia są widne i słoneczne. Teren ogrodzony, monitorowany. W cenie nieruchomości jest naziemne miejsce postojowe oraz komórka lokatorska ( 1,78 m2) znajdująca się na poziomie 0. Blok położony z dala od ruchliwej ulicy, jednakże blisko do ul. Rzgowskiej. W pobliżu parki, sklepy, ośrodki edukacyjne. Zapraszam na prezentację.

Dane o ofercie podane są według informacji zgłaszającego lub właściciela nieruchomości oraz na podstawie przeprowadzonych oględzin, mogą one odbiegać od stanu faktycznego. Oferta nie jest ofertą w rozumieniu Art. 66 i następnych kodeksu cywilnego.

Podana cena nieruchomości nie zawiera prowizji Biura. Za przeprowadzoną transakcję Biuro pobiera wynagrodzenie prowizyjne od klienta Kupującego.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55 m²
  • 4 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 2021 roku
  • Łódź, ul. Poprzeczna
  • Balkon, piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w stanie do remontu, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź, Poprzeczna Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.