Słupsk
ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
347 000
Powierzchnia
60
Cena za m²
5783
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk, ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk, ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk, ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk, ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego. Zdjęcie 4
Lista zdjęć

Sprzedam nieruchomość położoną w Słupsku przy ul. Bora Komorowskiego (osiedle Niepodleglości) o łącznej powierzchni użytkowej 60m2
Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze . Nieruchomość składa się z 3 przestronnych, słonecznych pokoi,kuchni ,lazienki ,osobnej toalety, loggi oraz piwnicy.Mieszkanie bardzo zadbane ,umeblowane ,blok ocieplony ,klatka schodowa po remoncie.
Mieszkanie gotowe do zamieszkania. AGD oraz meble w zabudowie i nie tylko w cenie. Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej. Bardzo niskie koszty utrzymania.
W pobliżu znajduje się przedszkole,szkola,ośrodek zdrowia ,park liczne sklepy CH jantar ,biedronka netto, place zabaw, sklepy.
Osiedle ciche i spokojne otoczone zielenią, 18 km do morza.
Polecam

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m²
  • 4 piętro w bloku
  • Słupsk, ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego
  • Balkon, piwnica
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Słupsk, gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.