Darłowo Darłówko
ul. Marynarska
hotel/pensjonat na sprzedaż

Cena
1 100 000
Powierzchnia
310
Cena za m²
3 548
Pow. działki
600
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1983

Na sprzedaż dochodowy budynek pensjonatowy zlokalizowany nad morzem (300m w linii prostej) w Darłówku przy ul. Marynarskiej.
Budynek wolno stojący, trzykondygnacyjny o pow. Zabudowy 123 mkw. i pow. użytkowej 310 mkw., wybudowany w latach 80 r. w technologii tradycyjnej.
W budynku umiejscowiono 15 pokoi z łazienkami. Pokoje są 2 (8 szt.) i 3-sobowe (7 szt.), przygotowane łącznie na 40 miejsc noclegowych. W większości pokoi możliwe są dostawki (dodatkowe łóżka).
Układ funkcjonalny budynku dostosowany do obsługi ruchu turystycznego, umiejscowienie klatki schodowej umożliwia niezależne korzystanie z poszczególnych kondygnacji.
W budynku wydzielono:
- na parterze 5 pokoi z łazienkami, ogólnodostępny aneks kuchenny, korytarz, kotłownia, holl ze schodami;
- na I piętrze 5 pokoi z łazienkami, holl ;
- na poddaszu wydzielono 5 pokoi z łazienkami , holl
Wewnętrzne podjazdy, chodniki wyłożono kostką brukową, od strony ogrodu usytuowano dwie zadaszone wiaty grillowe, które mogą pomieścić około 60 osób. Jedna z wiat wyposażona jest w murowaną wędzarnię/grillownię, do niej też przylega toaleta zewnętrzna dla gości i pomieszczenie gospodarcze 20mkw. z osobnym wejściem. Cały teren wokół domu jest zadbany, z licznymi nasadzeniami drzew i krzewów ozdobnych, ogrodzony. Przygotowane zaplecze pozwala również na obsługę dużych, zorganizowanych grup turystycznych.
Wszystkie okna oraz drzwi wejściowe PCV. Ogrzewanie piecem c.o. na gaz. Ciepła woda z pieca c.o. Dach dwuspadowy kryty blachą. Stan techniczny budynku bardzo dobry. W 2012r. przeprowadzono gruntowny remont całej nieruchomości, zarówno wewnętrzny jak i zewnętrzny, łącznie z wymianą dachu, ociepleniem oraz elewacją. Na podłogach wykładzina dywanowa, płytki (parter), ściany malowane farbami, w łazienkach płytki ceramiczne.
Nieruchomość wyposażona jest w instalację elektryczną, gazową, telefon/internet i wodno-kanalizacyjną.

Działka, na której znajduje się budynek jest w kształcie prostokąta o powierzchni 600 mkw. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego działka położona jest na terenie oznaczonym symbolem 5MN, U o przeznaczeniu: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z usługami, w tym usługi turystyczne. Powierzchnia zabudowy do 35% pow. działki, minimalna pow. biologicznie czynna 50% pow. działki, wskaźnik intensywności zabudowy działki max. 1,0. Maksymalnie 3 kondygnacje nadziemne, trzecia w poddaszu, wysokość zabudowy do 11 m. Dachy wielospadowe o kącie nachylenia 35-45o. Zgodnie z powyższym nieruchomość ma znaczny potencjał rozbudowy i rozwoju.
Całość w sprzedaży z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem, ze sprzętem rekreacyjnym, telewizorami lcd i lodówkami dla wczasowiczów. Budynek funkcjonuje na bieżąco, obsługuje turystów i przynosi zyski.
Wycena rzeczoznawcy z 2013r. kwota: słownie (milion trzysta szesnaście tysięcy złotych).
Istnieje możliwość zakupu drugiego budynku na tej samej ulicy (odległość 20m) z 15 pokojami, stołówką i osobnym mieszkaniem (100 m2). Idealne miejsce na prowadzenie działalności gospodarczej związanej z obsługą ruchu turystycznego.

  • ul. Marynarska, Darłowo Darłówko, powiat sławieński
  • Hotel/Pensjonat o powierzchni 310 m², 15 pokoi, wybudowany w 1983 roku
  • Działka 600 m², długość działki: 30 m, szerokość działki: 20 m
  • Budynek z poddaszem użytkowym, w stanie do zamieszkania, z aneksem kuchennym
  • Balkon, bez piwnicy, wiata, ogrzewanie gazowe
  • Materiał budowy: cegła, dach: blacha, okna plastikowe
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: murowane
  • Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Darłowo Darłówko, Marynarska
Wycentruj na nieruchomości
Darłowo Darłówko, Marynarska Poland
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się i uzyskaj dostęp:
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?

Klauzula informacyjna NOTUS Finanse S.A. o ochronie danych osobowych

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.