Przyjaźń
ul. Żukowska
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
380 000
Powierzchnia
68
Cena za m²
5510
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1972
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Przyjaźń, ul. Żukowska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Przyjaźń, ul. Żukowska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Przyjaźń, ul. Żukowska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Przyjaźń, ul. Żukowska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Przyjaźń, ul. Żukowska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Przyjaźń, ul. Żukowska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Przyjaźń, ul. Żukowska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Przyjaźń, ul. Żukowska. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

OFERTA BEZPOŚREDNIA – PRYWATNA!

Sprzedam dom mieszkalny z działką w centrum Przyjaźni, przy ul. Żukowskiej. Bardzo blisko przystanek, sklepy, kościół, w tej miejscowości znajduje się też Zespół Szkół (7 min.). Do Gdańska Głównego 21 km, Żukowa 6 km. Z Przyjaźni będzie wjazd do Obwodnicy Metropolitalnej. Dom wybudowany w 1972 r., murowany. W skład wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wiatrołap, hol oraz pomieszczenia przynależne garaż i piwnica. Okna wymienione, na dachu blachodachówka. Mieszkanie ogrzewane piecem C.O. (gaz wzdłuż działki – możliwość podłączenia). Doprowadzona woda i prąd. Mieszkanie remontowane na bieżąco, jedynie łazienka którą pozostawiam dla pomysłu nowego nabywcy. Pow. mieszkalna 68,97 m2 i powierzchnia przynależna 39,5m2. Bardzo fajne miejsce na lokal usługowy. Działka 64/24 to ogródek na której znajduje się duża altana posiada 406m2. Cena za całość to 380 000 zł.

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68,97 m²
  • parter w budynku z 1972 roku
  • Przyjaźń, ul. Żukowska
  • Piwnica, garaż, ogródek
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Przyjaźń, Żukowska Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.