Łódź Koziny
ul. Jana Długosza
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
349 000
Powierzchnia
49
Cena za m²
7096
Piętro
parter
Rok budowy
1970
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Koziny, ul. Jana Długosza. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Koziny, ul. Jana Długosza. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Koziny, ul. Jana Długosza. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Koziny, ul. Jana Długosza. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Koziny, ul. Jana Długosza. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Koziny, ul. Jana Długosza. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Koziny, ul. Jana Długosza. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Koziny, ul. Jana Długosza. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Koziny, ul. Jana Długosza. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Koziny, ul. Jana Długosza. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Koziny, ul. Jana Długosza. Zdjęcie 11 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Koziny, ul. Jana Długosza. Zdjęcie 12 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Koziny, ul. Jana Długosza. Zdjęcie 13 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Koziny, ul. Jana Długosza. Zdjęcie 14 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Koziny, ul. Jana Długosza. Zdjęcie 15 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Koziny, ul. Jana Długosza. Zdjęcie 16
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,18 m², usytuowane na parterze w bloku przy ul.Długosza czeka na nowego właściciela.

Wszystkie pomieszczenia przeszły remont. Nowa łazienka z kabiną natryskową. W przedpokoju zamontowano dwie nowe szafy wraz z siedziskiem wykonane przez stolarza. W kuchni zamontowano nowe meble z miejscem na piekarnik oraz zmywarkę. Okna są nowe i wychodzą na dwie strony budynku, dzięki czemu mieszkanie jest przez cały dzień jasne i oświetlone naturalnym światłem. Obecna jest również duża komórka lokatorska, w której można zmagazynować m.in.: rower.

Blisko bloku znajduje się do Państwa dyspozycji sklepy oraz punkty usługowe (Apteka, bank, fryzjer, przychodnia). W pobliżu znajdą Państwo również dwie restauracje

Lokalizacja jest idealna dla par lub starszych osób. Okolica jest cicha i bezpieczna. W niedalekiej odległości znajduje się Park im. Józefa Piłsudskiego. Autobusem dojadą Państwo w kilka minut do dowolnego punktu w Centrum.
Przed klatką znajdują się darmowe miejsca parkingowe.

*Nowa instalacja elektryczna
*Wymienione okna
*Wymienione drzwi wejściowe
*Nowe ościeżnice wraz z drzwiami
*Nowa łazienka z natryskiem
*Nowe szafy w przedpokoju wraz z siedziskiem
*Meble kuchenne z pięknym blatem w kolorze betonu

Nie czekaj, aż ta okazja zniknie. Zadzwoń, przyjdź zobaczyć i nie zwlekaj, ponieważ oferta może za kilka dni być już nieaktualna! W razie pytań, chęci obejrzenia mieszkania na żywo, jestem dostępny w każdy dzień tygodnia,również weekendy, w godzinach 9-22.
Sprzedaż bezpośrednio przez właściciela. Kupując z tego ogłoszenia nie płacisz żadnej prowizji.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,18 m²
  • parter w 4-piętrowym bloku bez windy z 1970 roku
  • Łódź, Koziny, ul. Jana Długosza
  • Mieszkanie w wysokim standardzie
  • Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana wczoraj
Łódź Koziny, Jana Długosza Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.