Czersk
ul. Tucholska
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
230 000
Powierzchnia
57
Cena za m²
3972
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1935
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Czersk, ul. Tucholska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Czersk, ul. Tucholska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Czersk, ul. Tucholska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Czersk, ul. Tucholska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Czersk, ul. Tucholska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Czersk, ul. Tucholska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Czersk, ul. Tucholska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Czersk, ul. Tucholska. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Sprzedam mieszkanie położone w Czersku, woj. pomorskie, składające się 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i komórki o łącznej powierzchni 57,9 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze małej, 3-lokalowej kamieniczki, zlokalizowanej przy jednej z głównych ulic Czerska. Do ścisłego centrum miasta jest ok. 15 min. piechotą (1 - 1,2 km). Mieszkanie wyposażone w przyłącza i instalację wod.-kan, centralne ogrzewanie (kocioł na paliwo stałe) niezależne od ogrzewania pozostałych 2 lokali w budynku, dodatkowo kominek (prawdziwy, nie atrapa) w jednym z pokoi (widoczny na zdjęciu nr 1), przyłącze szybkiego internetu (ORANGE Światłowód) oraz możliwość przyłączenia do sieci gazowej (przyłącze jest na ścianie budynku). Okna plastikowe, parapety z marmuru, grzejniki żeliwne (żeberka), podłogi w pokojach z paneli, w kuchni, przedpokoju i łazience płytki ceramiczne. W łazience kabina natryskowa + wanna, dodatkowe ogrzewanie podłogowe. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 4,1 m2, znajdująca się w budynku mieszkalnym oraz 2 pomieszczenia w budynku gospodarczym o powierzchni 9,7 i 14,6 m2, z których większe użytkowane jest jako garaż. Budynek gospodarczy wymaga generalnego remontu (dach, elewacja) i z tego powodu nie był brany pod uwagę przy wycenie. Mieszkanie było systematycznie remontowane i modernizowane, m.in w 2013 r. wykonano gładź na ścianach i sufitach, zabudowano szafę ścienną w sypialni pełniącą rolę garderoby, w 2014 r. od podstaw wyremontowano łazienkę, w 2019 wykonano zabudowę kuchni. Zamieszkanie w lokalu nie wymaga konieczności żadnych poważniejszych remontów, wystarczą drobne naprawy i odmalowanie ścian. Cena mieszkania, obok samego lokalu, pomieszczeń przynależnych i udziału w części wspólnej nieruchomości, obejmuje następujące wyposażenie: zabudowaną szafę w sypialni, zabudowę kuchni (z wyjątkiem sprzętów - lodówki, zmywarki, płyty gazowej i piekarnika). W ramach części wspólnej nieruchomości do lokalu na parterze przynależy - zwyczajowo do wyłącznego użytku przez właścicieli - niewielki ogródek warzywny oraz kącik rekreacyjny w rogu podwórza (zieleń, alejki wysypane tłuczniem - miejsce na ustawienie ławek, stołu, grilla, altanki, etc.) do wykorzystania w okresie letnim.
Zapraszam tylko poważnych oferentów.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 57,90 m²
  • parter w 2-piętrowej kamienicy bez windy z 1935 roku
  • Czersk, ul. Tucholska
  • Piwnica, garaż, ogródek, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Czersk, Tucholska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.