Warszawa Wilanów

dom wolnostojący na sprzedaż

Cena
2 999 000
Powierzchnia
263
Cena za m²
11403
Pow. działki
2100
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2011
Ogłoszenie
dom wolnostojący, 8 pokoi Warszawa Wilanów. Zdjęcie 1 dom wolnostojący, 8 pokoi Warszawa Wilanów. Zdjęcie 2 dom wolnostojący, 8 pokoi Warszawa Wilanów. Zdjęcie 3 dom wolnostojący, 8 pokoi Warszawa Wilanów. Zdjęcie 4 dom wolnostojący, 8 pokoi Warszawa Wilanów. Zdjęcie 5 dom wolnostojący, 8 pokoi Warszawa Wilanów. Zdjęcie 6 dom wolnostojący, 8 pokoi Warszawa Wilanów. Zdjęcie 7 dom wolnostojący, 8 pokoi Warszawa Wilanów. Zdjęcie 8 dom wolnostojący, 8 pokoi Warszawa Wilanów. Zdjęcie 9 dom wolnostojący, 8 pokoi Warszawa Wilanów. Zdjęcie 10 dom wolnostojący, 8 pokoi Warszawa Wilanów. Zdjęcie 11 dom wolnostojący, 8 pokoi Warszawa Wilanów. Zdjęcie 12 dom wolnostojący, 8 pokoi Warszawa Wilanów. Zdjęcie 13 dom wolnostojący, 8 pokoi Warszawa Wilanów. Zdjęcie 14
Lista zdjęć

Energooszczędny elegancki dom wolnostojący, 8-pokojowy, o pow. 263 m2 na działce 2100 m2 wybudowany z cegły w 2011 r. w rejonie ulicy Bruzdowej w Wilanowie.
Oferta dla osób, które chcą mieć kontakt z przyrodą jednocześnie mieszkając w mieście.

Rustykalny dworek w bardzo cichej okolicy - leżący przy lesie i rzeczce Wilanówce płynącej do jeziorka przy pałacu w Wilanowie.

Duży zagospodarowany ogród - rośliny kwitną przez cały sezon.

Ekologiczne ogrzewanie pompą ciepła, wentylacja z rekuperacją chroniąca przez pyłkami oraz smogiem. Oszczędność i wygoda.

Dom wyposażony w wiele urządzeń w tym centralny odkurzacz, instalację do projektora etc.
Garaż dwustanowiskowy.  

--------------------------

Prezentowane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych nieruchomości były w miarę możliwości dokładne i aktualne. Ponieważ jednak z różnych powodów nie zawsze dają się zweryfikować, firma Brzozowski Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność i aktualność.    

  • Warszawa Wilanów
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 263 m², 8 pokoi, wybudowany w 2011 roku
  • Działka 2100 m²
  • Budynek w stanie do zamieszkania
  • Garaż na 2 samochody, ogrzewanie pompa ciepła
  • Materiał budowy: cegła
  • Media: woda, prąd
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Warszawa Wilanów Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.