Wejherowo
ul. św. Jacka
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
360 000
Powierzchnia
65
Cena za m²
5478
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1900
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Wejherowo, ul. św. Jacka. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Wejherowo, ul. św. Jacka. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Wejherowo, ul. św. Jacka. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Wejherowo, ul. św. Jacka. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Wejherowo, ul. św. Jacka. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Wejherowo, ul. św. Jacka. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Wejherowo, ul. św. Jacka. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Wejherowo, ul. św. Jacka. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

W sprzedaży ciekawy lokal mieszkalny położony w wyremontowanej kamienicy tuż przy Parku Miejskim w Wejherowie. Cisza oraz bliskość terenów zielonych pozwoli na odpoczynek i relaks, jednocześnie nie tracąc czasu na dotarcie po podstawowe produkty spożywcze gdyż w 4 min możemy dotrzeć do Biedronki.  Spacer na rynek w Wejherowie zajmuje 5 minut a dojście do dworca jedynie 15 minut.
Mieszkanie przeszło generalny remont w 2020 roku- została wymieniona cała instalacja hydrauliczna oraz elektryczna. 
Lokal składa się z dwóch przestronnych pokoi (jeden z garderobą, drugi ze stylowym aneksem kuchennym), przedpokoju, spiżarni oraz efektownie zaaranżowanej dużej łazienki. Do aranżacji wnętrz wykorzystano elementy konstrukcyjne kamienicy co dało dodatkowy oryginalny charakter mieszkania. Lokal nadaje się do zamieszkania jak również prowadzenia działalności.
Zapraszam na prezentację!
Zainteresowany? Zadzwoń teraz i umów się na spotkanie online

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 65,72 m²
  • parter w 3-piętrowym bloku z 1900 roku
  • Wejherowo, ul. św. Jacka
  • Zewnętrzne miejsce parkingowe, aneks kuchenny
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Wejherowo, św. Jacka Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.