Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Siemianowice Śląskie
ul. Trafalczyka
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
400 000
Powierzchnia
76
Cena za m²
5 263
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie w Siemianowicach, w bloku z wielkiej płyty po generalnym remoncie (ok 2-3 lata temu wykonany kompletny remont elewacji budynku wraz z ociepleniem i zadaszeniem nad 4 piętrem budynku. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze. W 2018 przeszło remont - odświeżenie wszystkich ścian, wstawienie drzwi i futryn. W 2020 remont 2 pokoi (najmniejszy odświeżony w styczniu 2021). Do odświeżenia łazienka i ubikacja. Okna plastikowe, drzwi do pokoi wymienione. Mieszkanie ze względu na wielką płytę "pracuje" dlatego zdarzają się pęknięcia. Balkon z widokiem na drzewa i garaże, brak ulic i bloków na przeciwko - daje to możliwość zrelaksowania się w ciszy. Dzielnica spokojna, pod blokiem ogólnodostępne miejsca parkingowe. Do mieszkania przynależy piwnica.

  • Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 76 m²
  • 4 piętro w 4-piętrowym bloku
  • Siemianowice Śląskie, ul. Trafalczyka
  • Balkon, piwnica, garaż
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia, okna plastikowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Siemianowice Śląskie, Trafalczyka Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.