Gdańsk Łostowice
ul. Hokejowa
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
579 000
Powierzchnia
50
Cena za m²
11580
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2013
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Łostowice, ul. Hokejowa. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Łostowice, ul. Hokejowa. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Łostowice, ul. Hokejowa. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Łostowice, ul. Hokejowa. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Łostowice, ul. Hokejowa. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Łostowice, ul. Hokejowa. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Łostowice, ul. Hokejowa. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Łostowice, ul. Hokejowa. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Łostowice, ul. Hokejowa. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Łostowice, ul. Hokejowa. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Łostowice, ul. Hokejowa. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Łostowice, ul. Hokejowa. Zdjęcie 12 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Łostowice, ul. Hokejowa. Zdjęcie 13 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Łostowice, ul. Hokejowa. Zdjęcie 14 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Łostowice, ul. Hokejowa. Zdjęcie 15 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Łostowice, ul. Hokejowa. Zdjęcie 16 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Łostowice, ul. Hokejowa. Zdjęcie 17 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Łostowice, ul. Hokejowa. Zdjęcie 18 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Łostowice, ul. Hokejowa. Zdjęcie 19
Lista zdjęć

ATUTY:
- świetny rozkład pomieszczeń
- nowe budownictwo
- przestronny balkon z dobrym widokiem
- jasny salon z aneksem
- mieszkanie w pełni wyposażone
- stan do zamieszkania
- pełna zieleni okolica
- dobrze skomunikowane
- mieszkanie jest wygłuszone i ocieplone
- prywatne, bezpieczne osiedle
- idealne dla młodej rodziny

MIESZKANIE: Mieszkanie mieści się na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku oddanym do użytku w 2013 roku. Stan budynku jest bardzo dobry, klatka schodowa jest szeroka i zadbana. Budynek jest zabezpieczony domofonem, wjazd do budynku zabezpieczony szlabanem oraz kamerą. Mieszkanie jest dodatkowo wygłuszone i ocieplone, przez co koszt ogrzewania w zimę jest niższy o 25%. W 2017 roku został przeprowadzony generalny remont (dodatkowa elektryka, ocieplenie, wygłuszenie, odświeżenie mieszkania). Wnętrze jest w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania.

W skład mieszkania wchodzą:
- słoneczny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon
- sypialnia
- pokój
- łazienka
- przedpokój

OKOLICA: Nieruchomość znajduje się w bezpiecznej, zielonej okolicy w dzielnicy Łostowice. W pobliżu znajdują się sklepy, restauracje, żłobek, przedszkole, szkoła, boisko, plac zabaw, paczkomat, siłownia, korty tenisowe. Przy budynku znajduje się przystanek autobusowy (2 min pieszo). Dojazd do centrum miasta i Obwodnicy Trójmiejskiej samochodem zajmuje około 15 min do centrum i 10 min do Obwodnicy. Obok budynku znajdują się ogólnodostępne miejsca postojowe dla mieszkańców (za szlabanem). Niedaleko znajdziemy wiele terenów zielonych do wypoczynku lub aktywnego spędzania czasu na spacery, rower, bieganie czy wyjście z psem.

Zapraszam na prezentację! :)

nr licencji pośrednika odpowiedzialnego: 24101

Przedstawione powyżej propozycje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.
Zespół TREVO Nieruchomości dokłada starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona i aktualna.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m²
  • 2 piętro w 3-piętrowym budynku z 2013 roku
  • Gdańsk, Łostowice, ul. Hokejowa
  • Balkon, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Gdańsk Łostowice, Hokejowa Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.