Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.
Ogłoszenie wstrzymane

Kraków
ul. Jerozolimska
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
470 256
Powierzchnia
46
Cena za m²
10 100
Piętro
3 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Termin odbioru
2022 I kw.
Ogłoszenie
Lista zdjęć
DeweloperCordia
InwestycjaJerozolimska
Numer lokaluA-40

Dla osób, które nie chcą przeciętności :
Jerozolimska to stylowy kompleks dwóch budynków mieszkalnych, który w założeniach wybiega poza sztampowe, konwencjonalne rozwiązania. Wszystkie elementy osiedla zostały dokładnie przemyślane – począwszy od doboru wyjątkowej lokalizacji, przez nowoczesny projekt architektoniczny, aż po staranny dobór materiałów. Uwagę przyciągają oryginalne, szerokie, okna narożne znajdujące się w apartamentach z widokiem od ulicy Wielickiej. Wysoki standard wyk... więcej >

Kraków, Jerozolimska Poland - lokalizacja przybliżona

Pozostałe nieruchomości tego dewelopera:
Mieszkania Cordia Kraków
Mieszkania Cordia Jerozolimska Kraków
Mieszkania 2-pokojowe Cordia Jerozolimska Kraków

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.