Elbląg
ul. Grobla Świętego Jerzego
lokal na sprzedaż

Cena
520 000
Powierzchnia
80
Cena za m²
6500
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lokal Elbląg, ul. Grobla Świętego Jerzego. Zdjęcie 1 Lokal Elbląg, ul. Grobla Świętego Jerzego. Zdjęcie 2 Lokal Elbląg, ul. Grobla Świętego Jerzego. Zdjęcie 3 Lokal Elbląg, ul. Grobla Świętego Jerzego. Zdjęcie 4 Lokal Elbląg, ul. Grobla Świętego Jerzego. Zdjęcie 5
Lista zdjęć

Dzień dobry,

Sprzedam dwupoziomowy lokal nadający się na działalność handlowo - usługową w Elblągu przy ul. Grobla św. Jerzego. Lokal ma całkowitą powierzchnię użytkową 80 m kw i składa się z sali sprzedażowej oraz  pomieszczenia sanitarnego na poziomie 0, oraz części magazynowej wraz z WC na poziomie -1.

W najbliższym sąsiedztwie znajdują się osiedla, kościół, szkoła podstawowa i inne sklepy, punktu usługowe, chętnie odwiedzane przez klientów i mieszkańców osiedla.Przy lokalu znajduje się parking na którym zawsze znajdują się wolne miejsca. 

Bliższych informacji udzielam wyłącznie telefonicznie.

  • ul. Grobla Świętego Jerzego, Elbląg
  • Na sprzedaż lokal o powierzchni 80 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Elbląg, Grobla Świętego Jerzego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.