Wrocław Szczepin
ul. Inowrocławska
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
385 000
Powierzchnia
36
Cena za m²
10694
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1980
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Szczepin, ul. Inowrocławska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Szczepin, ul. Inowrocławska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Szczepin, ul. Inowrocławska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Szczepin, ul. Inowrocławska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Szczepin, ul. Inowrocławska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Szczepin, ul. Inowrocławska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Szczepin, ul. Inowrocławska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Szczepin, ul. Inowrocławska. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Szczepin, ul. Inowrocławska. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Szczepin, ul. Inowrocławska. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Szczepin, ul. Inowrocławska. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Świetna oferta!

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2, usytuowane na parterze, w niskim 4 piętrowym, ocieplonym i zadbanym bloku, położonym przy ulicy Inowrocławskiej (dzielnica Szczepin).
Mieszkanie jest jednostronne, dobrze oświetlone, z widokiem na zieleń. Idealne dla pary, rodziny, jak i dla inwestora poszukującego nieruchomości pod wynajem.

Nieruchomość składa się z:
- salonu z loggią
- sypialni,
- kuchni,
- przedpokoju,
- łazienki z wc.

Dodatkowo przynależna jest piwnica oraz komórka lokatorska.

Mieszkanie jest bardzo zadbane. Na podłogach w salonie i pokoju znajduje się parkiet. W pozostałych pomieszczeniach położone zostały kafelki. W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna oraz hydrauliczna. Stolarka okienna PCV, także w loggi.

Lokalizacja:
Szczepin to ciesząca się ogromnym zainteresowaniem dzielnica. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd w każdą stronę Wrocławia, a do rynku można dostać się w kilka minut.

Pełna infrastruktura: park zaraz przy mieszkaniu, przystanki autobusowe, sklepy spożywcze, markety (Kaufland, OBI), szkoły i przedszkola. W pobliżu budowana jest nowa linia tramwajowa.

Kontakt do osoby prowadzącej ofertę

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m²
  • parter w 4-piętrowym bloku z płyty bez windy z 1980 roku
  • Wrocław, Szczepin, ul. Inowrocławska
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana 5 dni temu
Wrocław Szczepin, Inowrocławska Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.