Chorzów
ul. 3 Maja
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
339 000
Powierzchnia
94
Cena za m²
3606
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Chorzów, ul. 3 Maja. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Chorzów, ul. 3 Maja. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Chorzów, ul. 3 Maja. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Chorzów, ul. 3 Maja. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Chorzów, ul. 3 Maja. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Chorzów, ul. 3 Maja. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Chorzów, ul. 3 Maja. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Szukasz swojego miejsca na ziemi?Potrzebujesz sporej, oraz funkcjonalnej powierzchni dla własnego komfortu?Ta oferta jest skierowana dla Ciebie!Duży, przestronny lokal o powierzchni 94m2 mieści w sobie:-3 pokoje,

-łazienkę,

-spichlerz/garderobę,

-balkon,

-przygotowane miejsce pod duży aneks kuchenny.Świetne usytuowanie lokalu pozwala żyć wygodnie, nie musisz biec na drugi koniec miasta, aby załatwić najważniejsze sprawy, w okolicy m.in:-szpital,

-liczne sklepy,

-apteka,

-przychodnia,

-dworzec tramwajowy.Jak widać lokal przeszedł gruntowny remont, na wszystkie materiały użyte podczas prac posiadamy gwarancję producenta. Jako klient naszego biura możesz uzyskać rabaty na niezbędne do zamieszkania przedmioty.Nie ma na co czekać, chwyć za telefon i umów się na wizytę. 

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 94 m²
  • 1 piętro w 3-piętrowej kamienicy
  • Chorzów, ul. 3 Maja
  • Balkon, piwnica, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Chorzów, 3 Maja Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.