Gola

hala/magazyn na sprzedaż

Cena
1 100 000
Powierzchnia
274
Cena za m²
4015
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Hala/magazyn Gola. Zdjęcie 1 Hala/magazyn Gola. Zdjęcie 2 Hala/magazyn Gola. Zdjęcie 3 Hala/magazyn Gola. Zdjęcie 4 Hala/magazyn Gola. Zdjęcie 5 Hala/magazyn Gola. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Stolarnia wybudowana w 2011r o powierzchni użytkowej 274 m2 na działce o pow.23,5a wraz z przyległą do niej działką budowlaną o pow.19,7a . Duża hala produkcyjna o pow.295,34 m2 z bezpośrednim przejściem do przylegającego kompleksu pomieszczeń biurowo-socjalnych o łącznej pow.79m2 w skład tych pomieszczeń wchodzi korytarz 15,6m2 ,biuro 9m2 ,biuro 10,5m2 ,wc 4,4m2 , szatnia 4,8m2 socjalne 9,m2 kotłownia 23,82m2 .Hala produkcyjna z maszynami do obróbki drewna .Strop hali jest bez słupów podporowych, Stolarnia cieszy się dużym zainteresowaniem na produkcję domków szkieletowych co w dzisiejszych czasach daje dochodowy biznes . Dodatkowo można dokupić bądź wydzierżawić 2,05 i 5,50 ha ziemi .Sprzedaż w związku z przejściem właścicieli na emeryturę .

  • Gola, gmina Szlichtyngowa, powiat wschowski
  • Hala/magazyn o powierzchni 274 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Gola Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.