Wymiarki

dom wolnostojący na sprzedaż

Cena
240 000
Powierzchnia
130
Cena za m²
1 846
Pow. działki
2000
Rok budowy
1930
Ogłoszenie
dom wolnostojący, 3 pokoje Wymiarki. Zdjęcie 1 dom wolnostojący, 3 pokoje Wymiarki. Zdjęcie 2 dom wolnostojący, 3 pokoje Wymiarki. Zdjęcie 3 dom wolnostojący, 3 pokoje Wymiarki. Zdjęcie 4 dom wolnostojący, 3 pokoje Wymiarki. Zdjęcie 5 dom wolnostojący, 3 pokoje Wymiarki. Zdjęcie 6 dom wolnostojący, 3 pokoje Wymiarki. Zdjęcie 7 dom wolnostojący, 3 pokoje Wymiarki. Zdjęcie 8 dom wolnostojący, 3 pokoje Wymiarki. Zdjęcie 9 dom wolnostojący, 3 pokoje Wymiarki. Zdjęcie 10 dom wolnostojący, 3 pokoje Wymiarki. Zdjęcie 11 dom wolnostojący, 3 pokoje Wymiarki. Zdjęcie 12 dom wolnostojący, 3 pokoje Wymiarki. Zdjęcie 13 dom wolnostojący, 3 pokoje Wymiarki. Zdjęcie 14 dom wolnostojący, 3 pokoje Wymiarki. Zdjęcie 15
Lista zdjęć

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 130 m2 wraz z zabudowaniami gospodarczymi w dobrym stanie, usytuowany na działce o powierzchni 2000 m2, znajdujący się w miejscowości Wymiarki (powiat Żagański, gmina Wymiarki).Lokalizacja: posiadłość położona w niewielkiej miejscowości pośród terenów zielonych. Wokół lasy, cisza i całkowity spokój. Brak sąsiada za płotem, co daje pełną swobodę. W pobliżu znajduje się sklep Dino, szkoła podstawowa, plac zabaw, kościół i przychodnia lekarska. Do Żagania i Żar - ok. 20 km, do granicy polsko - niemieckiej - zaledwie 12 km.Nieruchomość idealnie nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej związanej z rolnictwem, ogrodnictwem czy hodowlą koni. Zabudowania gospodarcze mogą posłużyć w prowadzeniu również innych działalności (np. stolarnia/warsztat samochodowy) lub zostać wykorzystane jako garaż.W skład pomieszczeń wchodzą:- holl- kuchnia- łazienka- 3 pokoje.Dodatkowymi pomieszczeniami na parterze są: kotłownia, 2 dodatkowe pomieszczenia, mogące posłużyć jako kuchnia letnia, pralnia czy kolejny pokój (wejście z centralnej części domu lub bezpośrednio oddzielnym wejściem z podwórka).W skład domu wchodzi poddasze, które może być zaadoptowane na dodatkowe pokoje.Dane techniczneDom został wybudowany ok. 1930 roku. Nadaje się do remontu aczkolwiek można w nim zamieszkać. Materiał budowy - cegła.Ogrzewanie - centralne (piec z podajnikiem na ekogroszek).Woda - z sieci miejskiej, ciepła woda - podgrzewana bojlerem elektrycznym lub za pomocą pieca.Kanalizacja - szambo.Nieruchomość z ogromnym potencjałem, idealna dla osób przedsiębiorczych, zmotoryzowanych, szukających spokojnego miejsca na ziemi i dużej działki do zagospodarowania.Dodatkowo możliwość zakupu dwóch sąsiadujących działek o powierzchniach 1400 m2 oraz 1800 m2, co dałoby łącznie 5200 m2.Cena - 240.000 złotych do negocjacji!Zapraszam na prezentację!Kontakt do agenta nieruchomościSylwia Kajdanowicz

  • Wymiarki, powiat żagański
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 130 m², 3 pokoje, wybudowany w 1930 roku
  • Działka 2000 m²
  • Budynek w stanie do remontu
  • Garaż, ogrzewanie węglowe
  • Materiał budowy: cegła, okna plastikowe
  • Dojazd: polny, ogrodzenie: siatka
  • Media: woda, szambo, prąd
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wymiarki Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.