Cieszyn
ul. Kamienna
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
360 000
Powierzchnia
56
Cena za m²
6429
Piętro
9 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Cieszyn, ul. Kamienna. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Cieszyn, ul. Kamienna. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Cieszyn, ul. Kamienna. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Cieszyn, ul. Kamienna. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Cieszyn, ul. Kamienna. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Cieszyn, ul. Kamienna. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Cieszyn, ul. Kamienna. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Cieszyn, ul. Kamienna. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Sprzedam mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 56m2 w bardzo dobrej lokalizacji Osiedle Piastowskie ul. Kamienna , osiedle monitorowane. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze (winda).
Mieszkanie ma wymienioną elektrykę, grzejniki, parapety oraz drzwi z futrynami. Mieszkanie posiada dwa przestronne pokoje , salon z otwartą kuchnią , duży przedpokój oraz łazienkę z WC. Mieszkanie posiada duży balkon z pięknym widokiem
na panoramę Cieszyna oraz komórkę gospodarczą na tym samym pietrze co mieszkanie. Mieszkanie w pełni umeblowane min. w pojemną szafę w przedpokoju oraz meble kuchenne z wysoką klasa sprzętów AGD firmy Samsung.
Mieszkanie naprawdę dopieszczone i zaaranżowane. Mieszanie posiada podwieszane sufity oraz efektowny czarny napinany sufit w sypialni. Materiały użyte podczas remontu oraz wyposażenie wysokiej jakości.

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m²
  • 9 piętro w bloku z windą
  • Cieszyn, ul. Kamienna
  • Balkon, aneks kuchenny
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Cieszyn, Kamienna Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.