Trzebownisko
Trzebownisko
dom wolnostojący na sprzedaż

Cena
320 000
Powierzchnia
105
Cena za m²
3048
Pow. działki
700
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1905
Ogłoszenie
dom wolnostojący, 3 pokoje Trzebownisko, Trzebownisko. Zdjęcie 1 dom wolnostojący, 3 pokoje Trzebownisko, Trzebownisko. Zdjęcie 2 dom wolnostojący, 3 pokoje Trzebownisko, Trzebownisko. Zdjęcie 3 dom wolnostojący, 3 pokoje Trzebownisko, Trzebownisko. Zdjęcie 4 dom wolnostojący, 3 pokoje Trzebownisko, Trzebownisko. Zdjęcie 5 dom wolnostojący, 3 pokoje Trzebownisko, Trzebownisko. Zdjęcie 6 dom wolnostojący, 3 pokoje Trzebownisko, Trzebownisko. Zdjęcie 7 dom wolnostojący, 3 pokoje Trzebownisko, Trzebownisko. Zdjęcie 8 dom wolnostojący, 3 pokoje Trzebownisko, Trzebownisko. Zdjęcie 9 dom wolnostojący, 3 pokoje Trzebownisko, Trzebownisko. Zdjęcie 10 dom wolnostojący, 3 pokoje Trzebownisko, Trzebownisko. Zdjęcie 11 dom wolnostojący, 3 pokoje Trzebownisko, Trzebownisko. Zdjęcie 12 dom wolnostojący, 3 pokoje Trzebownisko, Trzebownisko. Zdjęcie 13
Lista zdjęć

Zadbany dom drewniany z XX wieku, Trzebownisko k. Rzeszowa
Do sprzedania 105 metrowy, wolnostojący drewniany dom jednorodzinny z początku ubiegłego stulecia w doskonałym stanie, urządzony z pasją i smakiem. Posadowiony jest na 7 arowej płaskiej działce o wymiarach 22x36m i numerze 962, która przylega do drogi asfaltowej o niskim natężeniu ruchu. Nieruchomość bardzo trafnie zagospodarowana. Choć w tylnej części obejmuje także murowany garaż, altanę i grill ogrodowy nie brakuje na niej miejsca dla krzewów, kwiatów, grządki i trawnika. Do domu prowadzą zadbane chodniki. Utwardzony wjazd na posesję mieści 2 samochody osobowe.
Budynek pokryty blachą, ocieplony i ogrzewany gazem oraz kominkiem, korzysta z wody i kanalizacji sieciowej miejscowości Trzebownisko. Wewnątrz wykończony klasycznie i z pomysłem. Ciepłe kolory ścian oraz dość duże drewniane okna we wszystkich pomieszczeniach zapewniają sporo światła nadając wnętrzu przytulności.
Powierzchnię użytkową domu tworzy trzy pokoje (19 m2; 15,2 m2 i 15,3 m2), przedpokój (8,8 m2), kuchnia (12,5 m2), łazienka (4,3 m2), spiżarka (5,9 m2) oraz wiatrołap (4,3 m2).
Nieruchomość znajduje się 400 m od drogi wojewódzkiej 878 i kilkadziesiąt metrów od głównej drogi gminnej w Trzebownisku. Sklepy, przychodnia, apteki, szkoła i przedszkole oraz kościół w zasięgu 2 minutowego dojazdu samochodem. Oddalony o kilkaset metrów przystanki komunikacji samorządowej zapewniają przejazdy autobusami linii 221, 238, 202 i 201 zarówno po gminie jak i do oddalonego o 5,8 km centrum miasta Rzeszów. Transport międzynarodowy z lotniska Jasionka dostępny w odległości 7,2 km. Centrum sportowe, pływalnia, korty tenisowe i boiska sportowe w promieniu 1,5 km zachęcają do aktywności fizycznej.
Pierwsza możliwość obejrzenia domu w dniu 12.12.2020 r. w godzinach 10:00 – 15:00. Konieczne wcześniejsze umówienie telefoniczne wizyty pod numerem grzecznościowym.

Pośrednikom nieruchomości dziękujemy, proszę nie dzwonić.

  • Trzebownisko, Trzebownisko, powiat rzeszowski
  • Dom wolnostojący o powierzchni 105 m², 3 pokoje, wybudowany w 1905 roku
  • Działka 700 m², długość działki: 36 m, szerokość działki: 22 m
  • Budynek z poddaszem, w stanie do zamieszkania, z osobną kuchnią
  • Bez piwnicy, garaż, ogrzewanie gazowe
  • Materiał budowy: drewno, dach: blacha, okna plastikowe
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: metalowe
  • Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Trzebownisko, Trzebownisko Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.