Bydgoszcz Kapuściska
ul. Wojska Polskiego
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
299 999
Powierzchnia
42
Cena za m²
7143
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Kapuściska, ul. Wojska Polskiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Kapuściska, ul. Wojska Polskiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Kapuściska, ul. Wojska Polskiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Kapuściska, ul. Wojska Polskiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Kapuściska, ul. Wojska Polskiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Kapuściska, ul. Wojska Polskiego. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Dzień dobry,
Sprzedam świetnie zlokalizowane mieszkanie dwupokojowe na Kapuściskach przy ul. Wojska Polskiego. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze, ocieplonego i wyremontowanego bloku. W ostatnim roku została wyremontowana klatka schodowa (kafelki, balustrady, elektryka). Blok otaczają nowe chodniki oraz zrewitalizowana zieleń. W przyszłości planowane są przebudowy parkingów.

Blok, w którym mieści się mieszkanie jako jeden z nielicznych w całej spółdzielni Jedność ma nieopomiarowane ogrzewanie, płatne na ryczałt co jest ogromnym i niespotykanym plusem. Obecny czynsz do spółdzielni wynosi ok 350zł (woda, ogrzewanie, śmieci, sprzątanie itd.) do tej ceny należy doliczyć prąd i ewentualnie Internet/TV.

Mieszkanie posiada duży balkon typu loggia z widokiem na ładnie zagospodarowane „podwórko”. Do lokalu przynależy piwnica (ok 5m2). Dodatkowym atutem jest „krata” na klatce oddzielająca część wspólną klatki schodowej od części wspólnej tylko z 1 sąsiadem z pietra. W mieszkaniu znajdują się dwa pokoje, łazienka, toaleta (osobna) oraz kuchnia. Bardzo korzystny rozkład pomieszczeń daje spore możliwość wydzielenia dużego salonu z otwartą kuchnią + sypialnia z balkonem (oczywiście można pozostać przy obecnym układzie dwóch niezależnych pokoi z osobą kuchnią).

Istnieje możliwość zamieszkania od zaraz ponieważ oferta obejmuje całe niezbędne wyposażenie (sprzęt AGD, meble itd.) W 2014 roku w mieszkaniu została wyremontowana łazienka. Pozostała część mieszkania wymaga remontu lub odświeżenia ale utrzymana jest w stanie jak najbardziej do zamieszkania (czysto i schludnie).

Mieszkanie mieści się w bardzo dobrej lokalizacji. Wszystko w obrębie maksymalnie 200 metrów:
- przystanek tramwajowy i autobusowy 100m
- rynek Kapuściska 200m
- szkoła 200m
- przychodnia 200m
- place zabaw 100m
- sklep 50m
- apteka 100m
Itd. itd. Świetna lokalizacja.

Istnieje możliwość wynajęcia mieszkania ale tylko na dłuższy termin z możliwością rozliczenia kosztów remontu w czynszu. Więcej informacji na ten temat udzielę telefonicznie.

Proszę o telefony w godzinach 8:00 – 20:00.

Oferta prywatna.
Cena nie podlega negocjacji.


  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m²
  • 1 piętro w bloku
  • Bydgoszcz, Kapuściska, ul. Wojska Polskiego
  • Balkon, piwnica
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Bydgoszcz Kapuściska, Wojska Polskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.