Łódź Bałuty
ul. Pojezierska
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
300 000
Powierzchnia
46
Cena za m²
6522
Piętro
1
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Pojezierska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Pojezierska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Pojezierska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Pojezierska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Pojezierska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Pojezierska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Pojezierska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Pojezierska. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam mieszkanie własnościowe po całkowitym remoncie, częściowo umeblowane, do natychmiastowego wprowadzenia. Podlogi w pokojach parkiet, kuchnia i lazienka płytki.
Mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum Łodzi. Bardzo dobrze skomunikowane . Duże pokoje i przedpokój, ustawna kuchnia. Rozkład pomieszczeń północ-południe. Do ewentualnej wymiany stolarka okienna ktorej koszt wraz z wymianą odlicze od uzgodnionej ceny.
Wiecej zdjęć udostępnie osobom zainteresownym.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m²
  • 1 piętro w bloku
  • Łódź, Bałuty, ul. Pojezierska
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź Bałuty, Pojezierska Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.