Ostrowite

działka budowlana na sprzedaż

Cena
85 000
Powierzchnia
1000
Cena za m²
85
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka budowlana Ostrowite. Zdjęcie 1 Działka budowlana Ostrowite. Zdjęcie 2 Działka budowlana Ostrowite. Zdjęcie 3 Działka budowlana Ostrowite. Zdjęcie 4 Działka budowlana Ostrowite. Zdjęcie 5 Działka budowlana Ostrowite. Zdjęcie 6 Działka budowlana Ostrowite. Zdjęcie 7 Działka budowlana Ostrowite. Zdjęcie 8 Działka budowlana Ostrowite. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Na sprzedaż 4 działki budowlane uzbrojone (woda i prąd) , od 980 - 1100m2. Przeznaczone pod zabudowę jednorodzinna położone w gminie Pszczółki wiejscowosci Ostrowite, zaraz naprzeciw Parku Brzozowego w Pszczółkach. Zaledwie 1,2km od stacji PKP/SKM w Pszczółkach i 1,5km od stacji PKP/SKM Skowarcz. W miejscowości kursuje autobus gminny, dowożący dzieci do przedszkola k szkoły jak również dorosłych do miejscowości Pszczółki. Pozostałe działki sąsiadujące już sprzedane , część z nich zabudowana(jak widać na zdjęciach). Dojazd do działek droga wewnętrzna do której prowadzi droga gminna asfaltową ( również widoczna na zdjęciach . Zapraszam serdecznie do kontaktu- najlepiej telefonicznie. Do sprzedania również działki siedliskowe oznaczone na mapce od 3000 M2 , uzbrojenie na sąsiadującej działce , cena działki siedliskowej 49zl/m2

  • Ostrowite, gmina Pszczółki, powiat gdański
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m².
  • Dojazd: asfalt
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Ostrowite Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.