Warszawa Praga-Południe
ul. Dubieńska
1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
385 000
Powierzchnia
28
Cena za m²
13480
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Dubieńska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Dubieńska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Dubieńska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Dubieńska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Dubieńska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Dubieńska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Dubieńska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Dubieńska. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Pięknie urządzone mieszkanie z lukarnami.

Mieszkanie składa się z bardzo pakownej szafy, narożnika do spania, komody, stołu + 4 krzesła, dużego dywanu, płytę indukcyjną na dwa palniki, pralkę, dużą lodówkę, szafki na buty, kabinę prysznicową. Mieszkanie znajduje się na poddaszu okna od cichej uliczki Dubieńska.

Kawalerka znajduje się w bardzo dobrej okolicy, 2 min drogi od Placu Szembeka i 2 przystanki autobusowe od ronda Wiatraczna, 15 min tramwajem/autobusem do centrum Warszawy. Nowo powstałe mieszkanko w obecnie remontowanej kamienicy z klimatyczną klatką schodową z czerwonej cegły.

W oknach rolety zaciemniające i odbijające ciepło.

Zapraszam do kontaktu, z chęcią odpowiem na wszystkie pytania.

  • Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 28,56 m²
  • 4 piętro w kamienicy
  • Warszawa, Praga-Południe, ul. Dubieńska
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Warszawa Praga-Południe, Dubieńska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.