Łódź Górna
ul. Siedlecka
1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
235 000
Powierzchnia
29
Cena za m²
7947
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1938
Ogłoszenie
Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Górna, ul. Siedlecka. Zdjęcie 1 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Górna, ul. Siedlecka. Zdjęcie 2 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Górna, ul. Siedlecka. Zdjęcie 3 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Górna, ul. Siedlecka. Zdjęcie 4 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Górna, ul. Siedlecka. Zdjęcie 5 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Górna, ul. Siedlecka. Zdjęcie 6 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Górna, ul. Siedlecka. Zdjęcie 7 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Górna, ul. Siedlecka. Zdjęcie 8 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Górna, ul. Siedlecka. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Oferta dostępna tylko w City Square!
Do sprzedania połowa domu przy ul. Siedleckiej 32 w Łodzi!
Przedmiotem sprzedaży jest lokal stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 29,57 m2 składający się z pokoju, kuchni, toalety i przedpokoju znajdujący się w budynku przy ul. Siedleckiej. Dodatkowym atutem wyróżniającym lokal jest przynależący do niego ogród. Łącznie mamy tutaj 326 m2 działki!
Idealne miejsce dla singla, który nie potrzebuje wielkiego mieszkania, a chce mieć dla siebie trochę większy kawałek ogródka i co najważniejsze, to wszystko znajduje się w mieście ze znakomitym dostępem do infrastruktury i szybkim dojazdem do centrum czy to własnym autem czy komunikacją miejską. Możemy mieszkać w kawalerce blisko centrum i mieć spory kawałek terenu na którym będziemy organizować grille, przyjęcia czy po prostu się relaksować i odpoczywać. .
Ogrzewanie aktualnie węglowe, istnieje możliwość pociągnięcia do mieszkania gazu lub ogrzewania elektryką. Lokal bezczynszowy (płacimy tylko za śmieci i media).
Istnieje możliwość rozbudowy budynku! Bardzo fajna alternatywa dla kawalerki!
Więcej szczegółów telefonicznie!

  • Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 29,57 m²
  • parter w domu wielorodzinnym z 1938 roku
  • Łódź, Górna, ul. Siedlecka
  • Zewnętrzne miejsce parkingowe, ogródek
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź Górna, Siedlecka Poland - lokalizacja dokładna
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.





Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.