Biała Podlaska
ul. Janowska 66A
5-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
390 000
Powierzchnia
80
Cena za m²
4875
Piętro
4
Rok budowy
1998
Ogłoszenie
Mieszkanie 5-pokojowe Biała Podlaska, ul. Janowska 66A. Zdjęcie 1 Mieszkanie 5-pokojowe Biała Podlaska, ul. Janowska 66A. Zdjęcie 2 Mieszkanie 5-pokojowe Biała Podlaska, ul. Janowska 66A. Zdjęcie 3 Mieszkanie 5-pokojowe Biała Podlaska, ul. Janowska 66A. Zdjęcie 4 Mieszkanie 5-pokojowe Biała Podlaska, ul. Janowska 66A. Zdjęcie 5 Mieszkanie 5-pokojowe Biała Podlaska, ul. Janowska 66A. Zdjęcie 6 Mieszkanie 5-pokojowe Biała Podlaska, ul. Janowska 66A. Zdjęcie 7 Mieszkanie 5-pokojowe Biała Podlaska, ul. Janowska 66A. Zdjęcie 8 Mieszkanie 5-pokojowe Biała Podlaska, ul. Janowska 66A. Zdjęcie 9 Mieszkanie 5-pokojowe Biała Podlaska, ul. Janowska 66A. Zdjęcie 10 Mieszkanie 5-pokojowe Biała Podlaska, ul. Janowska 66A. Zdjęcie 11 Mieszkanie 5-pokojowe Biała Podlaska, ul. Janowska 66A. Zdjęcie 12
Lista zdjęć

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie dwupoziomowe, 5-cio pokojowe, o powierzchni użytkowej 80,98 m2, znajdujące się w najbardziej pożądanej lokalizacji w Białej Podlaskiej przy ul. Janowskiej 66A, idealne dla każdego tj. zarówno młodego małżeństwa, rodziny wieloosobowej jak i osób ceniących sobie przestrzeń.

Wartym podkreślenia jest fakt, że rzeczywista powierzchnia nieruchomości to 107 m2, ponieważ pod skosami mieszczącymi się na drugiej kondygnacji nieruchomości znajduje się dodatkowe 26 m2 powierzchni mieszkalnej. Pod większością skosów można poruszać się bez przeszkód, a dodatkowe metry nie są doliczane do ceny czynszu.
Dodatkowe 26 m2 powierzchni pod skosami sprawia, że nieruchomość jest przestronna i daje ogromne poczucie swobody przemieszczania po nieruchomości.
Niewątpliwą zaletą mieszkania, co należy do rzadkości wśród większości mieszkań, jest kominek z wkładem żeliwnym do stałego palenia i rozprowadzeniem ciepłego powietrza po całym mieszkaniu. Ogrzewanie mieszkania kominkiem może generować duże oszczędności w ogrzewaniu z wykorzystaniem CO - piec gazowy. Temperaturę w mieszkaniu reguluje się termostatem pokojowym w zależności od upodobania. Termostat posiada funkcję ustawiania temperatury na każdy dzień tygodnia z uwzględnieniem zmian temperatury co 30 minut. Piec gazowy podgrzewa również bieżącą wodę.
Czynsz miesięczny wynosi zaledwie 432 zł. Znajdują się w nim opłaty za wodę - obecnie zaliczka na wodę wynosi 18m3, wywóz śmieci, światło na klatce, sprzątanie, zarząd bloku i parkingu itp. Czynsz bez wody + opłaty za zarząd miejsca parkingowego wynosi tylko 248,82 zł.
W kuchni zmywarka, okap i wysokiej klasy kuchenka gazowa.
W łazience wygodna wanna narożna.
Na poddaszu 3 praktyczne stryszki-schowki i szafy w zabudowie.
Na balkon jest wyprowadzony kabel antenowy przeprowadzony do marmurowej półki telewizyjnej.
Do mieszkania doprowadzona jest telewizja kablowa Vectra, osoby zainteresowane mogą podpisać umowę (TV i/lub Internet), lub jeżeli ktoś taką umowę już posiada, zwyczajnie podłączyć się do kabla Vectry i dalej korzystać z jej usług.
Kilka lat temu został zakończony remont całego bloku, który polegał na wykonaniu dodatkowego ocieplenia, malowania z zewnątrz (nowoczesny wygląd), wykonaniu daszków nad balkonami i położeniu na nich nowej terakoty. Dodatkowo ocieplone zostało również poddasze za pomocą wełny mineralnej oraz natryskiem celulozy.
Na sprzedaż jest również miejsce parkingowe bardzo blisko klatki schodowej, cena 19000 zł.
Samochód można również parkować bezpłatnie pod samą klatką na chodniku.
Mieszkanie jest ciche, nie słychać ruchu ulicznego, ma się wrażenie, że mieszka się w domu jednorodzinnym.
W cenie piwnica o powierzchni ok. 4 m2.

Zapraszam na spotkanie. Chętnie udzielę wszystkich niezbędnych informacji.

Bezpieczna transakcja za pośrednictwem INVESTOR NIERUCHOMOŚCI BIAŁA PODLASKA:

- darmowa pomoc przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na rynku,

- preferencyjne warunki opłat i terminy u Notariusza,

- pełne bezpieczeństwo kupna i sprzedaży na podstawie polisy OC PZU,

- kompleksowe wsparcie agenta podczas całego procesu transakcji.

Szczegóły oferty: INVESTOR NIERUCHOMOŚCI BIAŁA PODLASKA - Łukasz Panasiuk

  • Na sprzedaż mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 80 m²
  • 4 piętro w 4-piętrowym budynku z 1998 roku
  • Biała Podlaska, ul. Janowska
  • Osobna kuchnia
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Biała Podlaska, Janowska 66A Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.