Wałbrzych Podzamcze
ul. Blankowa
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
215 000
Powierzchnia
48
Cena za m²
4479
Piętro
3 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1985
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych Podzamcze, ul. Blankowa. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych Podzamcze, ul. Blankowa. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych Podzamcze, ul. Blankowa. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych Podzamcze, ul. Blankowa. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych Podzamcze, ul. Blankowa. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych Podzamcze, ul. Blankowa. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych Podzamcze, ul. Blankowa. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych Podzamcze, ul. Blankowa. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Mieszkanie 2-pokojowe, do wprowadzenia, ewentualnie do adaptacji pod siebie, bez konieczności żadnych mega inwestycji. W całym mieszkaniu gładzie, okna pvc, płytki, panele. 2 pokoje, stołowy pokój duży - 20m2, osobno łazienka i toaleta. Fajna okolica Podzamcza. Blisko przystanki autobusowe, 2 markety (Polo, Biedronka), pod domem sklepik osiedlowy,niedaleko szkoła. Na spacer do lasu 5min. drogi. Budynek ocieplony, po spłaconym kredycie na termomodernizację. W cenie zabudowa w pokoju, w przedpokoju i w kuchni. Zapraszam.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m²
  • 3 piętro w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1985 roku
  • Wałbrzych, Podzamcze, ul. Blankowa
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 3 dni temu
Wałbrzych Podzamcze, Blankowa Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.