Lębork
ul. Kossaka
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
209 000
Powierzchnia
45
Cena za m²
4644
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Lębork, ul. Kossaka. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Lębork, ul. Kossaka. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Lębork, ul. Kossaka. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Lębork, ul. Kossaka. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Lębork, ul. Kossaka. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Lębork, ul. Kossaka. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Lębork, ul. Kossaka. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Lębork, ul. Kossaka. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Sprzedam mieszkanie na ul Kossaka w Lęborku po remoncie. Kuchnia w zabudowie lazienka z brodzikiem. Do mieszkania przynalezy osobna pralnia oraz szopka. Mozliwosc adaptacji dla osoby niepelnosprawnej (osobne wejscie bez progu) . Niskie oplaty administracyjne . Ogrzewanie gazowe ekonomiczny piec. Mieszkanie godne polecenia.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 45 m²
  • parter w kamienicy
  • Lębork, ul. Kossaka
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Lębork, Kossaka Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.