Poznań Wilda

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
349 000
Powierzchnia
58
Cena za m²
6017
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu

Koloseum nieruchomości przedstawia: Ofertę mieszkania 2 pokojowego w centralnej dzielnicy Poznania na Wildzie. Prezentacja mieszkania możliwa dopiero w nowym roku! Układ mieszkania: - dwa przestronne pokoje o powierzchni 19,50 m2, - kuchnia o powierzchni 6,50 m2, - korytarz o powierzchni 4,40 m2, - łazienka o powierzchni 2,50 m2, - toaleta o powierzchni 1,20 m2. Do mieszkania przynależy piwnica o wielości 4m2. Opis mieszkania: Mieszkanie jest dobrze doświetlone - posiada ekspozycję wschodnio-zachodnią. Ze wschodu widok rozprzestrzenia się na podwórze. Mieszkanie jest po remoncie - została wymieniona cała stolarka okienna na PCV, zamontowano nowy piec dwufunkcyjny oraz podwieszono sufit. Ogrzewanie jest centralne gazowe. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Brak balkonu. Istnieje możliwość przebudowy mieszkania w celu uzyskania bezpośredniego dostępu do każdego z pokoi. Parking wewnętrzny wspólnoty zlokalizowany jest na podwórzu - wjazd zabezpieczony słupkiem na pilot, co znacząco wpływa na bezpieczeństwo pojazdu. Opłaty: - czynsz 320 złotych, - woda 150 złotych, - energia elektryczna 120 złotych (co 2 mięsiące). Lokalizacja: Z mieszkania można w szybki sposób dostać się do centrum miasta. W odległości 100 metrów od budynku umiejscowiony jest przystanek autobusowy oraz tramwajowy. Blisko nieruchomości znajdują się tereny zielone m.in. Łęgi Dembińskie. Udogodnienia: W bliskiej okolicy znajdują się liczne sklepy, markety (Biedronka, Lidl, Piotr i Paweł), lokale usługowe oraz lokale gastronomiczne. Pełna własność! Mieszkanie posiada księgę wieczystą, gdzie opisana jest powierzchnia mieszkania wraz z przynależną do niego piwnicą. Oferujemy kompleksową obsługę notarialną, doradczą i finansową transakcji. Istnieje możliwość zakupu tej nieruchomości na kredyt na atrakcyjnych warunkach. Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz na prezentację. Katarzyna Kasprowicz tel. [numer] [email] Koloseum Nieruchomości
Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 19837

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 58 m²
  • 4 piętro w 5-piętrowym bloku
  • Poznań, Wilda
  • Piwnica
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 5 dni temu
Poznań Wilda Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.