Ząbki
ul. Sasanki
dom wolnostojący na sprzedaż

Cena
1 250 000
Powierzchnia
328
Cena za m²
3811
Pow. działki
629
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
dom wolnostojący Ząbki, ul. Sasanki. Zdjęcie 1 dom wolnostojący Ząbki, ul. Sasanki. Zdjęcie 2 dom wolnostojący Ząbki, ul. Sasanki. Zdjęcie 3 dom wolnostojący Ząbki, ul. Sasanki. Zdjęcie 4
Lista zdjęć

Dom na sprzedaż Ząbki ul. Sasanki, działka 629 m2. Dom jednorodzinny podzielony na lokale . Dwa oddzielne wejścia, przyłącza gazowe . Lokal 1 parter ( 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój + hol) Łącznie 98 m2. Lokal 2 ( 6 pokoji, garderoba, kuchnia, 2 łazienki , klatka, 2 przedpokoje ,kotłownia + garaż) łącznie 230 m2. Piętro 1 i 2 połączone schodami samonośnymi. Do lokalu 2 doprowadzone jest przyłącze gazowe, woda miejska + studnia własna , internet UPC, kanalizacja. W salonie i sypialni lokalu 2 zamontowana jest klimatyzacja . Zapraszam do obejrzenia.

  • ul. Sasanki, Ząbki, powiat wołomiński
  • Dom wolnostojący o powierzchni 328 m²
  • Działka 629 m²
  • Garaż, ogrzewanie gazowe
  • Media: woda, kanalizacja, gaz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Ząbki, Sasanki Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.