Katarzynów

działka budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
205 000
Powierzchnia
1005
Cena za m²
204
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka budowlana Katarzynów. Zdjęcie 1 Działka budowlana Katarzynów. Zdjęcie 2 Działka budowlana Katarzynów. Zdjęcie 3 Działka budowlana Katarzynów. Zdjęcie 4 Działka budowlana Katarzynów. Zdjęcie 5 Działka budowlana Katarzynów. Zdjęcie 6 Działka budowlana Katarzynów. Zdjęcie 7 Działka budowlana Katarzynów. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam działkę budowlaną na obrzeżach Sokolniki-Las w miejscowości Katarzynów (ok. 900 m od centrum Sokolnik) o powierzchni 1004 m2 wymiary działki ok. 19 m x 53m. Dla działki został zaprojektowany indywidualny projekt domu jednorodzinnego parterowego o pow. 142,05 m2 powierzchni użytkowej 4 sypialnie + salon z jadalnią i kuchnią oraz spiżarnią + dwie łazienki (jeden pokój można przerobić na garaż) wraz z wszystkimi projektami branżowymi. Do projektu domu można nanieść jeszcze małe poprawki pod indywidualne potrzeby.
Na działce znajduje się woda, prąd-siła (3 fazy) podłączony obecnie do przyczepy kempingowej, w której jest skrzynka rozdzielcza potocznie zwana (RB) - moc przyłączenia i umowy 14kW taryfa G11 (taryfa domowa nie budowlana). Działka miała zrobione badania geologiczne wszystko udokumentowane i aktualne. W dniu 17 maja 2021 została wydana przez Starostę Zgierskiego decyzja zatwierdzająca projekt budowlany ww. domu i udzielone pozwolenie na budowę. Wszystko gotowe do rozpoczęcia budowy domu. Nie musisz tracić dodatkowego czasu i pieniędzy na załatwianie formalności. Działka obecnie jest ogrodzona z trzech stron, gdyż jest ogrodzona z działką sąsiednią łącznie, którą z dużym prawdopodobieństwem możesz też kupić (obecnie można z niej korzystać grzecznościowo łącznie z domkiem gospodarczym - posiadamy klucze). Okolica bardzo cicha, pojedyncze domy jednorodzinne (zamieszkałe i w trakcie budowy), las (mikroklimat). Do działki dojazd drogą asfaltową (ostatnie 50m drogą wewnętrzną). W Sokolnikach znajduje się piękny plac zabaw dla dzieci, restauracje. Wspaniałe tereny do urządzania wycieczek rowerowych, pieszych, mnóstwo grzybów. Bardzo dobry dojazd do Łodzi, Zgierza, Ozorkowa również komunikacją podmiejską (bus z centrum Sokolnik). W pobliżu przedszkole, szkoła (Słowik, Modlna) oraz przychodnia. Najbliższe zakupy można zrobić w Sokolnikach lub większe zakupy w Lidl, Tesco, Biedronka w Ozorkowie odległość 6 km. Działkę sprzedajemy tylko i wyłącznie z powodów osobistych - polecam serdecznie.

Oferta prywatna - pośrednikom serdecznie dziękuję.

Cena do negocjacji (więcej zdjęć mogę wysłać e-mail).

Kontakt telefoniczny

  • Katarzynów, gmina Ozorków, powiat zgierski
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1005 m².
  • Wymiary działki: 19 m x 53m
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Katarzynów Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.