Tarnawa

dom wolnostojący na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
450 000
Powierzchnia
110
Cena za m²
4091
Pow. działki
2748
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
dom wolnostojący, 3 pokoje Tarnawa. Zdjęcie 1 dom wolnostojący, 3 pokoje Tarnawa. Zdjęcie 2 dom wolnostojący, 3 pokoje Tarnawa. Zdjęcie 3 dom wolnostojący, 3 pokoje Tarnawa. Zdjęcie 4 dom wolnostojący, 3 pokoje Tarnawa. Zdjęcie 5 dom wolnostojący, 3 pokoje Tarnawa. Zdjęcie 6 dom wolnostojący, 3 pokoje Tarnawa. Zdjęcie 7 dom wolnostojący, 3 pokoje Tarnawa. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam częściowo podpiwniczony, murowany, piętrowy dom wolnostojący, usytuowany na środku prostokątnej działki o powierzchni 1748 m2. Na parterze domu znajduje się część mieszkalna o powierzchni 110 m2 w skład której wchodzą 3 ustawne pokoje (pok.1-16 m2, pok.2-22 m2, pok.3-17 m2), korytarz (10 m2), duża kuchnia (13 m2) oraz łazienka z WC (7 m2). Do budynku przylega spiżarnia (10 m2) (do zagospodarowania) oraz kotłownia z etażowym piecem węglowym CO (22 m2), nad pomieszczeniami wylany strop.

W korytarzu znajduje się zejście do piwnicy, schody na piętro i wyjście na taras (18 m2).

Na piętrze wydzielone są 2 pomieszczenia z dwoma skosami ( w jednym z nich znajduje się licznik poboru prądu) oraz część do zagospodarowania ze schodami na strych. Na piętrze rozprowadzone są rury CO.

Dom posiada własną studnie z wodą ( hydrofor w piwnicy), istnieje możliwość podpięcia się do sieci wodnej, gaz z butli, instalacja elektryczna starego typu, do domu doprowadzona siła (360 W).

W domu zostało zrobione: CO w miedzi rok 2014 ( postawiony nowy komin ), w 2012 na parterze wymienione okna na plastikowe, wylane podłogi ( beton/styropian/beton ), zainstalowane nowe szambo o pojemności 10 m3, w 2015 przeprowadzona termomodernizacja elewacji, w 2016 ogrodzona cała posesja, przełożony chodnik oraz zrobiony taras. Na dachu blachodachówka.

Pokoje w karton-gipsach, na podłogach panele.

Kuchnia i korytarz - ściany tynk, podłogi w kaflach.

Łazienka do własnej aranżacji (instalacja wodnokanalizacyjna pod wannę i kabinę prysznicową).

Do posesji przylega 1000 m2 terenu dzierżawionego od nadleśnictwa, daje to łącznie 2748 m2 terenu w całości ogrodzonego. W cenie domu zostają wszystkie meble ogrodowe oraz sprzęty rekreacyjne. 

Więcej zdjęć mogę przesłać zainteresowanym.

  • Tarnawa, gmina Żarów, powiat świdnicki
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 110 m², 3 pokoje
  • Działka 2748 m²
  • Budynek w stanie do zamieszkania
  • Taras, piwnica, ogrzewanie węglowe
  • Materiał budowy: cegła, dach: blacha, okna plastikowe
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: betonowe
  • Media: woda, szambo, prąd
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Tarnawa Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.