Ostróda
ul. Marszałka Piłsudskiego
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
205 000
Powierzchnia
41
Cena za m²
5000
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Ostróda, ul. Marszałka Piłsudskiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Ostróda, ul. Marszałka Piłsudskiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Ostróda, ul. Marszałka Piłsudskiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Ostróda, ul. Marszałka Piłsudskiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Ostróda, ul. Marszałka Piłsudskiego. Zdjęcie 5
Lista zdjęć

Mieszkanie o pow. prawie 41 m2 mieszczące się na parterze. Blok 2 piętrowy, ocieplony. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Obecnie jeden pokój jest przedzielony na dwa. Do mieszkania przynależy piwnica. Ogrzewanie miejskie, woda z piecyka. Piecyk nowy wymieniony 3 tygodnie temu. W mieszkaniu znajdują się 3 szafy pod zabudowę. W pobliżu znajduje się Gmina, Starostwo, Sąd, przychodnia, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, sklepy spożywcze, przystanek autobusowy i inne. Zapraszam do obejrzenia po wcześniejszym umówieniu.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 m²
  • parter w 2-piętrowym bloku
  • Ostróda, ul. Marszałka Piłsudskiego
  • Piwnica
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ostróda, Marszałka Piłsudskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.