Warszawa Praga-Południe
ul. Augustyna Kordeckiego
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
580 000
Powierzchnia
51
Cena za m²
11341
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2002
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Augustyna Kordeckiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Augustyna Kordeckiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Augustyna Kordeckiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Augustyna Kordeckiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Augustyna Kordeckiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Augustyna Kordeckiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Augustyna Kordeckiego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Augustyna Kordeckiego. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Augustyna Kordeckiego. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Augustyna Kordeckiego. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Augustyna Kordeckiego. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Mieszkanie 51,14 m2 częściowo umeblowane bezpośrednio po remoncie. Posiada garderobę. Nowe: drzwi, grzejniki (purmo) i wszystko w łazience. Drzwi antywłamaniowe. Balkon 5,5 m2.
Na ścianach gładzie, pomalowane farbami Magnat. Piwnica 6 m2 z oświetleniem i gniazdem 220V Duży pokój oraz kuchnia od strony południa. Sypialnia od strony patio.
Budynek ogrodzony, monitorowany. Na parterze wózkarnia i rowerownia. Tylko dwa mieszkania na piętrze. Podłoga w pokojach i przedpokoju parkiet dębowy. Łazienka całkiem nowa. Kabina prysznicowa 90x90 cm z brodzikiem antypoślizgowym. Mieszkanie z grzejnikiem dwu funkcyjnym na gwarancji. Ogrzewanie niezależne od administracji. Ja decyduję jaką chcę mieć temperaturę w mieszkaniu i płacę za zużyty gaz w okresie grzewczym a nie całym rokiem za ogrzewanie niekoniecznie wystarczające i skuteczne.
Czynsz 295 zł oraz za miejsce w garażu podziemnym płatne 44zł za m-c
Do ceny mieszkania należy doliczyć 30 tys za miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz piwnicę.
Więcej informacji udzielę telefonicznie.
Nie współpracuję z biurami nieruchomości.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,14 m²
  • 3 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 2002 roku
  • Warszawa, Praga-Południe, ul. Augustyna Kordeckiego
  • Balkon, piwnica, miejsce w hali garażowej, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Wyposażenie: lodówka, kuchenka, piekarnik
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana 5 dni temu i zaktualizowana wczoraj
Warszawa Praga-Południe, Augustyna Kordeckiego Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.