Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z Ekspertem Finansowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową oraz pomoże wybrać bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie.
Ogłoszenie wstrzymane

Wydmusy

działka rekreacyjna na sprzedaż

Cena
100 000
Powierzchnia
9400
Cena za m²
11
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu

Zaledwie 165 km od Warszawy, w zacisznym miejscu, czeka na Ciebie kawałek Raju.
Tak blisko od Warszawy, a jednocześnie z dala od smogu, na granicy województwa mazowieckiego i warmińsko - mazurskiego, czeka na nowego właściciela sielankowa nieruchomość (działka)
Idealne miejsce na szybki wypad na weekend, a także na dłuższe wakacje.
Dostępne w okolicy ekologiczne jaja, drób, grzyby, ryby i jagody. Bobry też są.

800m do zalewu Rozoga

Parametry techniczne:

Działka jest leśna (drzewa są młode sosna, brzoza) - możliwością zabudowy rekreacji indywidualnej i zbiorowej na działkach o powierzchni min. 0,3 ha" i obszar, na którym położona jest ta nieruchomość leży poza terenami zdegradowanymi przeznaczonymi do rewitalizacji - aktualny wypis z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Myszyniec.
W planie zagospodarowania przestrzennego działka leży na terenach leśnych z możliwością zabudowy rekreacji indywidualnej i zbiorowej. Powierzchnia 0,94 ha pozwala na wykorzystanie jej zarówno do potrzeb własnych jak i komercyjnych.

  • Wydmusy, gmina Myszyniec, powiat ostrołęcki
  • Działka rekreacyjna o powierzchni 9400 m².
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wydmusy Poland - lokalizacja przybliżona
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.