Pruszcz Gdański
ul. Władysława Sikorskiego
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
339 000
Powierzchnia
48
Cena za m²
7063
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1980
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański, ul. Władysława Sikorskiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański, ul. Władysława Sikorskiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański, ul. Władysława Sikorskiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański, ul. Władysława Sikorskiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański, ul. Władysława Sikorskiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański, ul. Władysława Sikorskiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański, ul. Władysława Sikorskiego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański, ul. Władysława Sikorskiego. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański, ul. Władysława Sikorskiego. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam mieszkanie w Pruszczu Gdańskim na Komarowie, 2 -pokojowe 48m2 plus piwnica 5m2. Mieszkanie to jest dobra alternatywą dla osób, które chcą zainwestować pieniądze, a są zmęczone lokatami (dobra stopa zwrotu). Jest to dobry i pewny interes. Od 5-ciu lat najmującymi są te same osoby, z którymi mam bardzo dobry kontakt. Deklarują chęć wynajęcia mieszkania jeszcze przez conajmniej 2-3 lata. Osiedle jest spokojne, ma dobrą infrastrukturę, dużo terenów zielonych, place zabaw, jest lepsza alternatywą, niż typowe mieszkanie w mieście. Mieszkanie jest dobrze skomunikowane z Trójmiastem. Linia autobusowa, dworzec PKP, taksówki, uber. Duża dostępność sklepów, przedszkoli i szkół oraz bezpłatny parking. Proszę o kontakt osoby zainteresowane, mające pytania, oferuję rzetelność i duże wsparcie w sprawie kredytowania.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m²
  • 3 piętro w 4-piętrowym bloku z 1980 roku
  • Pruszcz Gdański, ul. Władysława Sikorskiego
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Pruszcz Gdański, Władysława Sikorskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.