Wodzisław Śląski

1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
135 000
Powierzchnia
52
Cena za m²
2554
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 1-pokojowe Wodzisław Śląski. Zdjęcie 1 Mieszkanie 1-pokojowe Wodzisław Śląski. Zdjęcie 2 Mieszkanie 1-pokojowe Wodzisław Śląski. Zdjęcie 3 Mieszkanie 1-pokojowe Wodzisław Śląski. Zdjęcie 4 Mieszkanie 1-pokojowe Wodzisław Śląski. Zdjęcie 5 Mieszkanie 1-pokojowe Wodzisław Śląski. Zdjęcie 6 Mieszkanie 1-pokojowe Wodzisław Śląski. Zdjęcie 7 Mieszkanie 1-pokojowe Wodzisław Śląski. Zdjęcie 8 Mieszkanie 1-pokojowe Wodzisław Śląski. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Sprzedam mieszkanie w bardzo dogodniej lokalizacji umiejscowione na parterze zabytkowej kamienicy. Rynek w Wodzisławiu jest w odległości 150m. W pobliżu szkoła, przedszkole, blisko galeria. Mieszkanie składa się z bardzo dużego pokoju, kuchni, przedpokoju, łazienki i ubikacji. Do mieszkania przynależy piwnica, dwie komórki zewnętrzne i strych. Mieszkanie sprzedawane w pełni umeblowane.
Opłaty do spółdzielni około 275zł. Mieszkanie własnościowe z założoną księgą wieczystą.

  • Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 52,85 m²
  • parter w kamienicy
  • Wodzisław Śląski
  • Piwnica
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wodzisław Śląski Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.