Wrocław Pilczyce
ul. Górnicza
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
274 000
Powierzchnia
40
Cena za m²
6850
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1930
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Pilczyce, ul. Górnicza. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Pilczyce, ul. Górnicza. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Pilczyce, ul. Górnicza. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Pilczyce, ul. Górnicza. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Pilczyce, ul. Górnicza. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Pilczyce, ul. Górnicza. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Pilczyce, ul. Górnicza. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Pilczyce, ul. Górnicza. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Pilczyce, ul. Górnicza. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Pilczyce, ul. Górnicza. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Pilczyce, ul. Górnicza. Zdjęcie 11 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Pilczyce, ul. Górnicza. Zdjęcie 12 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Pilczyce, ul. Górnicza. Zdjęcie 13 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Pilczyce, ul. Górnicza. Zdjęcie 14
Lista zdjęć

Mieszkanie w przyjemniej okolicy, za oknem i wzdłuż ulicy znajdują się ogródki działkowe, blisko do komunikacji miejskiej (ul. Pilczycka i Lotnicza w zasięgu spaceru).

Są to 2 pokoje (18m2 i 11m2), oddzielna kuchnia (ok.5m2) i łazienka (ok.3,5m2), wszystkie pomieszczenia jasne, z oknem. Mieszkanie znajduje się w niskim budynku z lat 30., na 2 piętrze, w sumie w budynku jest tylko 8 mieszkań.

Mieszkanie nadaje się zarówno na podział na dwa mniejsze jak i jest możliwość usunięcia ściany pomiędzy pokojem a łazienką i zrobienia salonu z aneksem.

Mieszkanie będzie remontowane zgodnie z przedstawionym projektem. Istnieje możliwość zakupu przed rozpoczęciem prac, w proponowanej obniżonej cenie. Aktualny stan mieszkania - jak na zdjęciach.


  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m²
  • 2 piętro w 2-piętrowej kamienicy z 1930 roku
  • Wrocław, Pilczyce, ul. Górnicza
  • Piwnica, osobna kuchnia
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Wrocław Pilczyce, Górnicza Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.