Głojsce
ul. Szkolna
dom wolnostojący na sprzedaż

Cena
240 000
Powierzchnia
90
Cena za m²
2667
Pow. działki
1100
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1950
Ogłoszenie
dom wolnostojący, 2 pokoje Głojsce, ul. Szkolna. Zdjęcie 1 dom wolnostojący, 2 pokoje Głojsce, ul. Szkolna. Zdjęcie 2 dom wolnostojący, 2 pokoje Głojsce, ul. Szkolna. Zdjęcie 3 dom wolnostojący, 2 pokoje Głojsce, ul. Szkolna. Zdjęcie 4
Lista zdjęć

Sprzedam dom drewniany z bali na działce 11a w pełni zagospodarowanej. Wszystkie media - własna woda ze studni głębinowej, gaz, prąd, internet. Na działce znajduje się ogród kwiatowy, warzywnik, drzewa owocowe- jabłonie, grusza, śliwy, krzaki malin, agrestu, szklarnia dł 10 m z pomidorami. Na posesji postawiona jest stodoła z 3 pomieszczeniami. Dom drewniany o pow. 90 m2 z bali zabezpieczonych ogniowo i przeciw robakom. Ściany zewnętrzne, podłogi i strop ocieplone. Wykonana nowa elewacja. Dom po kapitalnym remoncie. Wykonane nowe podłogi, ściany drewniane, w części bale, w części boazeria drewniana. Wykonana nowa instalacja elektryczna, wodna. Nowa kanalizacja z biologiczną oczyszczalnią ścieków z rozsączkowaniem - nie wymaga wywożenia. Nowe centralne ogrzewanie z piecem węglowym . Zamontowany nowy piec gazowy kondensacyjny dwufunkcyjny. Na parterze znajduje się duży salon 32 m2 z wyjściem na taras o pow. 36 m2, kuchnia, sypialnia, łazienka i wc. Rozpoczęty remont poddasza - kolejne 90 m2 powierzchni. Możliwość wygospodarowania łazienki i 3 pokoje. W chwili obecnej wykonana jest podłoga z płyt osb, wydzielone pomieszczenie łazienki i rozpoczęte ocieplanie dachu. Piwnica o łącznej pow. 100 m2- warsztat, spiżarnia, kotłownia skład opału. Okolica klimatyczna, wspaniałe otoczenie. W odległości 2 km. Wyciąg narciarski. Dom niezamieszkały od 2 lat. Zainteresowanym wyślę zdjęcia. Kontakt pod nr tel.

  • ul. Szkolna, Głojsce, gmina Dukla, powiat krośnieński
  • Dom wolnostojący o powierzchni 90 m², 2 pokoje, wybudowany w 1950 roku
  • Działka 1100 m²
  • Budynek z poddaszem użytkowym, w stanie do wykończenia, z osobną kuchnią
  • Taras, piwnica, ogrzewanie gazowe
  • Materiał budowy: drewno, dach: blacha, okna plastikowe
  • Dojazd: asfalt
  • Media: woda, oczyszczalnia przydomowa, prąd, gaz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Głojsce, Szkolna Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.