Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z Ekspertem Finansowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową oraz pomoże wybrać bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie.

Ojrzanów
ul. Borowa
działka budowlana na sprzedaż

Cena
380 000
Powierzchnia
4500
Cena za m²
84
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Sprzedam bez pośredników, działkę budowlaną. Działka o numerze geodezyjnym 195/4 mieści się w Ojrzanowie, gmina Żabia Wola, powiat Grodzisk Mazowiecki. Naturalne zadrzewienie sosną, brzozą i iglakami nadaje działce leśny charakter. Cicha i spokojna okolica. Działka w kształcie prostokąta. Nieruchomość oznaczona symbolem M, czyli z prawem do zabudowy jednorodzinnej. KW czyste, bez obciążeń. Na działce jest domek murowano-drewniany o charakterze gospodarczym. Domek do przeróbki lub rozbiórki. Działka ogrodzona w enklawie drzew. Możliwość podziału działki na 2 mniejsze. Do najbliższych zabudowań 300m. Media: woda ze studni kręgowej, ujęcia własnego. Przyłącze elektryczne w trakcie realizacji. Dojazd do działki drogą asfaltową, ostatnie kilkadziesiąt metrów drogą utwardzoną. Z Warszawy można dojechać w granicach 30 minut. Działka mieści się około 15 km od Janek. W okolicy: sklep spożywczy, przedszkole prywatne, przystanek PKS, szkoła podstawowa w Ojrzanowie oraz na terenie zalesionym dwie stadniny koni. Liczne stawy i jeziorka. W okolicznych lasach są trasy spacerowe i rowerowe. Co roku wysyp grzybów. Tereny o charakterze rekreacyjno-budowlanym. Bardzo atrakcyjna cena 84 zł za 1m2. W tej okolicy taniej nie znajdziesz.(dla poważnie zainteresowanych, możliwość rozsądnej negocjacji). Telefon do właściciela: Tadeusz

  • ul. Borowa 1, Ojrzanów, gmina Żabia Wola, powiat grodziski
  • Działka budowlana o powierzchni 4500 m².
  • Długość: 82 m, szerokość: 55 m
  • Dojazd: utwardzony, ogrodzenie: siatka
  • Media: woda nieprzyłączona, brak kanalizacji, prąd nieprzyłączony, gaz nieprzyłączony
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Ojrzanów, Borowa 1 Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?

Klauzula informacyjna NOTUS Finanse S.A. o ochronie danych osobowych

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.