Rokitki

działka budowlana na sprzedaż

Cena
199 000
Powierzchnia
2000
Cena za m²
100
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka budowlana Rokitki. Zdjęcie 1 Działka budowlana Rokitki. Zdjęcie 2 Działka budowlana Rokitki. Zdjęcie 3 Działka budowlana Rokitki. Zdjęcie 4 Działka budowlana Rokitki. Zdjęcie 5 Działka budowlana Rokitki. Zdjęcie 6 Działka budowlana Rokitki. Zdjęcie 7 Działka budowlana Rokitki. Zdjęcie 8 Działka budowlana Rokitki. Zdjęcie 9 Działka budowlana Rokitki. Zdjęcie 10 Działka budowlana Rokitki. Zdjęcie 11 Działka budowlana Rokitki. Zdjęcie 12 Działka budowlana Rokitki. Zdjęcie 13 Działka budowlana Rokitki. Zdjęcie 14 Działka budowlana Rokitki. Zdjęcie 15 Działka budowlana Rokitki. Zdjęcie 16 Działka budowlana Rokitki. Zdjęcie 17
Lista zdjęć

Działka budowlana 2000 m2, tuż przy grzybowym lesie, w pobliżu trzech stawów koło Legnickiej strefy ekonomicznej. Lokalizacja " marzenie". Kwadratowy kształt działki pozwala na dowolne posadowienie domu. Jeden z boków to piękny las. Wspaniałe drzewa po obrębie działki. Nienachalne sąsiedztwo za szczelnym parawanem z drzew. Działka ogrodzona fajnym stylowym ogrodzeniem w stylu country.

LOKALIZACJA

Dla tych co kochają bezpośredni kontakt z naturą a jednocześnie są aktywni zawodowo. Dwie Legnickie strefy ekonomiczne do których dojedziemy w 10 min. Legnica 0,5 h samochodem. Zespół szkolno-przedszkolny zaledwie 2 min. samochodem. Stacja kolejowa z której w 0,5 H dojedziemy do Legnicy a 1,5 do Wrocławia. Trasy rowerowo- spacerowe, nie kończące się lasy, trzy zagospodarowane stawy. Na dwóch plaże. Tu przyjeżdżają ludzie wypocząć od wielkomiejskiego zgiełku.

DZIAŁKA BUDOWLANA

Prąd, woda, kanalizacja ok 30-50m. Działka o regularnych kształtach (kwadrat).

STAN PRAWNY / DOSTTĘPNOŚĆ

Całkowita własność z KW

Dostępna od ręki

--

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację

Twój Dom Nieruchomości Artur Sudoł

Tel [numer] [email]

Najwyższa kultura sprzedaży nieruchomości.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu

Załatwimy formalności w Twoim imieniu.

Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66§1 kodeksu cywilnego i innych właściwych przepisów, a jedynie jest zaproszeniem do składania ofert (art. 71 kodeksu cywilnego).

  • Rokitki, gmina Chojnów, powiat legnicki
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2000 m².
  • Media: kanalizacja
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Rokitki Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.