Łódź Radiostacja
ul. Aleksandra Zelwerowicza
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
780 000
Powierzchnia
114
Cena za m²
6 852
Piętro
parter
Rok budowy
1966
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Radiostacja, ul. Aleksandra Zelwerowicza. Zdjęcie 1 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Radiostacja, ul. Aleksandra Zelwerowicza. Zdjęcie 2 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Radiostacja, ul. Aleksandra Zelwerowicza. Zdjęcie 3 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Radiostacja, ul. Aleksandra Zelwerowicza. Zdjęcie 4 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Radiostacja, ul. Aleksandra Zelwerowicza. Zdjęcie 5 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Radiostacja, ul. Aleksandra Zelwerowicza. Zdjęcie 6 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Radiostacja, ul. Aleksandra Zelwerowicza. Zdjęcie 7 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Radiostacja, ul. Aleksandra Zelwerowicza. Zdjęcie 8 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Radiostacja, ul. Aleksandra Zelwerowicza. Zdjęcie 9 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Radiostacja, ul. Aleksandra Zelwerowicza. Zdjęcie 10 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Radiostacja, ul. Aleksandra Zelwerowicza. Zdjęcie 11 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Radiostacja, ul. Aleksandra Zelwerowicza. Zdjęcie 12 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Radiostacja, ul. Aleksandra Zelwerowicza. Zdjęcie 13 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Radiostacja, ul. Aleksandra Zelwerowicza. Zdjęcie 14 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Radiostacja, ul. Aleksandra Zelwerowicza. Zdjęcie 15 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Radiostacja, ul. Aleksandra Zelwerowicza. Zdjęcie 16
Lista zdjęć

Nietuzinkowa nieruchomość w jednej z najpiękniejszych dzielnic Łodzi.

Radiostacja cieszy się nieustającą renomą od lat. Cicha i spokojna dzielnica Łodzi, wchodząca w skład śródmieścia, rozciąga się między Parkiem 3 - maja a parkiem a Parkiem im. J. Matejki. Zabudowana w większości modernistycznymi i neoklasycystycznymi willami.
Na jednej z jej ulic, wśród śpiewu ptaków mamy możliwość zamieszkania na parterze domu ( oddzielna własność z KW ) i cieszyć się połową z przestronnego ogrodu ( 1/2 z 797 m2 - wyodrębniona własność ).
Dom z lat 60 tych ubiegłego wieku w roku 2007 przeszedł remont elewacji, został docieplony styropianem 10cm, zostały wymienione wszystkie okna na plastikowe. Dach docieplony styropapą 10 cm, kominy blachowane, podniesione.
Do drzwi mieszkania prowadzi nas zadbana klatka schodowa współdzielona z jedynymi sąsiadami mieszkającymi na piętrze. Dom jest podpiwniczony, prawnie uregulowany podział.
W piwnicy mamy do zagospodarowania przestronne pomieszczenie do wyłącznego korzystania (23m2, 2,55 h z oknami ) oraz szereg pomieszczeń współdzielonych takich jak pralnia czy korytarz.
Opis mieszkania:
- salon z wyjściem na przestronny taras - 23,70 m2 - parkiet dębowy
- pokój - 15,06 - parkiet dębowy
- pokój  - 11,88 m2 - parkiet dębowy
- sypialnia - 11,34 m2 - panele
- łazienka - 2,70 m2
- wc - 0,98 m2
- kuchnia z oknem - 9,54 m2
- przestronny korytarz - 12,68 m2
Wszystkie media miejskie ( prąd, gaz, ścieki, C.O.)
Rozkład mieszkania oraz dostęp do pionów pozwala na przearanżowanie przestrzeni pod swoje potrzeby. Istnieje także możliwość zrobienia osobnego wejścia z tyłu domu (ślepe murowane schody już są ) i adaptacji jednego lub dwóch pomieszczeń np: na gabinet.
Z racji na profesjonalne przygotowanie nieruchomości przez obecnego gospodarza ( całość została odmalowana, zostało wymienione oświetlenie, założono nowe firanki, karnisze i zasłony, całość została wysprzątana ), mieszkanie nadaje się do zamieszkania bez ponoszenia dodatkowego nakładu finansowego.
W ogrodzie 797 m2 ( z czego połowa jest wyłączną własnością ) stoi blaszany garaż, który jest do wyłącznej dyspozycji nowych właścicieli i wchodzi w skład sprzedawanej nieruchomości. Wymiary Garażu : 2,90 cm / 4,70 cm
Zapraszam.
Uwaga !!!
Opis oferty zawarty w ogłoszeniu sporządzany został na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Prezentacja nieruchomości jest możliwa tylko w przypadku podpisania umowy pośrednictwa z agentem.
Właściciel wyraża zgodę na oglądanie nieruchomości tylko po uprzednio umówionym spotkaniu.
Kontakt do agenta : [numer]
[email]

  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 113,83 m²
  • parter w 1-piętrowym bloku z 1966 roku
  • Łódź, Radiostacja, ul. Aleksandra Zelwerowicza
  • Garaż
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź Radiostacja, Aleksandra Zelwerowicza Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.