Łódź Widzew
ul. Juliusza Jurczyńskiego
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
355 000
Powierzchnia
62
Cena za m²
5726
Piętro
3 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Widzew, ul. Juliusza Jurczyńskiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Widzew, ul. Juliusza Jurczyńskiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Widzew, ul. Juliusza Jurczyńskiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Widzew, ul. Juliusza Jurczyńskiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Widzew, ul. Juliusza Jurczyńskiego. Zdjęcie 5
Lista zdjęć

Sprzedam bezpośrednio piękne 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem. Rodzaj własności - własnościowe spółdzielcze. Mieszkanie jest środkowe, znajduje się na 3 piętrze w wieżowcu z nową windą, domofonem z indywidualnym kodem. Budynek jet ocieplony z nową elewacją.
Mieszkanie do własnej aranżacji, bardzo ciepłe, przestronne i widne ( rozkład w układzie południe - duży i średni pokój ; północ - kuchnia i mały pokój) . Osobno toaleta i łazienka. Przedpokój duży, zabudowany z dwiema szafami.
Przybliżona wielkość pomieszczeń to:
20 m salon
16 m średni pokój
13 m najmniejszy pokój
8 m kuchnia
W najbliższej okolicy wszystko w zasięgu ręki tj. przychodnia, apteka, żabka, market spożywczo - chemiczny, szkoła, przedszkole. Ponadto doskonały punkt komunikacyjny tramwaj 10 do centrum ok 20 min; w pobliżu również znajduje się dworzec Łódź Widzew.

Poproszę o kontakt tel. lub przez sms, jeśli nie będę odbierała, to oddzwonię w wolnej chwili

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62 m²
  • 3 piętro w bloku z windą
  • Łódź, Widzew, ul. Juliusza Jurczyńskiego
  • Balkon
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź Widzew, Juliusza Jurczyńskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.