Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Szczecin Bukowo
ul. Fioletowa
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
450 000
Powierzchnia
73
Cena za m²
6098
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1991
Ogłoszenie
Lista zdjęć

SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA

Mieszkanie znajduje się w ocieplonym bloku 4-piętrowym z 1991 roku na ulicy Fioletowej na osiedlu Bukowym. Na mieszkanie (73,8 m kw.) składają się salon z wyjściem na balkon, trzy sypialnie, dwa przedpokoje, łazienka z prysznicem oraz oknem, toaleta, kuchnia w zabudowie, piwnica i balkon z widokiem na Puszczę Bukową.

Czynsz do spółdzielni wynosi 750 zł (zależnie od zużycia wody). Mieszkanie opomiarowane, CO z sieci miejskiej, prąd z mediami dodatkowo płatne.

Blok mieszkalny znajduje się 3 minuty od Puszczy Bukowej i Szkoły Podstawowej nr 74, 5 minut od pętli autobusowej, która jest dobrze skomunikowana z centrum Szczecina. Samo osiedle jest czarujące, pełne zieleni a co najważniejsze idealnie zlokalizowane.

  • Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 73,80 m²
  • 3 piętro w 4-piętrowym bloku z 1991 roku
  • Szczecin, Bukowo, ul. Fioletowa
  • Balkon, piwnica
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Szczecin Bukowo, Fioletowa Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.