Ogłoszenie wstrzymane

Krzyżanowo
Krzyżanowo
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
180 000
Powierzchnia
50
Cena za m²
3543
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1910
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Krzyżanowo, Krzyżanowo . Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Krzyżanowo, Krzyżanowo . Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Krzyżanowo, Krzyżanowo . Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Krzyżanowo, Krzyżanowo . Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Krzyżanowo, Krzyżanowo . Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Krzyżanowo, Krzyżanowo . Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Krzyżanowo, Krzyżanowo . Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Krzyżanowo, Krzyżanowo . Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Krzyżanowo, Krzyżanowo . Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Krzyżanowo, Krzyżanowo . Zdjęcie 10
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam mieszkanie w Krzyżanowie o powierzchni 50,8 m2. Znajduje się w bardzo spokojnej okolicy' w pobliżu szkoła oraz sklep spożywczy. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, korytarza oraz łazienki. Usytuowane na parterze w domu trzyrodzinnym. Do mieszkania przynależy piwnica oraz ogród i garaż do wykończenia. W całym mieszkaniu są okna plastikowe z roletami wewnetrznymi oraz dostęp do internetu. Ogrzewanie - piec na miał w piwnicy z możliwością przerobienia na ogrzewanie gazowe od zaraz (wszystko przygotowane).Duzym walorem jest to że mieszkanie jest bezczynszowe, jedyne opłaty to prąd, woda oraz internet. Dodatkowe wyposażenie to lodówka pralka kuchenka oraz meble. Mieszkanie dostępne od zaraz. Zadzwon- na każde pytanie chętnie odpowiem.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,80 m²
  • parter w 1-piętrowym domu wielorodzinnym bez windy z 1910 roku
  • Krzyżanowo, Krzyżanowo
  • Piwnica, garaż
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Wyposażenie: internet, pralka, lodówka, kuchenka
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Krzyżanowo, Krzyżanowo Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.