Ząbki
ul. Powstańców
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
639 000
Powierzchnia
70
Cena za m²
9 168
Piętro
5 / winda
Rok budowy
2000
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

Trzypokojowe mieszkanie w podwarszawskich Ząbkach. Mieszkanie zlokalizowane jest na zamkniętym osiedlu w najaktywniej rozwijającej się części miasta przy ulicy Powstańców. Lokal rozmieszczony jest na dwóch kondygnacjach 5 i 6 pietrze. Składa się (piętro 5) z salonu połączonego z aneksem kuchennym (około 25 mkw) łazienki z WC. W sporej ponad 6 metrowej łazience znajduje się bardzo duża wanna z hydromasażem. Na wyższej kondygnacji (piętro 6) znajdują się dwie sypialnie o powierzchni około 14 i 11 mkw oraz przestronna łazienka (około 5 mkw) z kabiną prysznicową i WC. Na niższej kondygnacji znajduje się także balkon o powierzchni około 5 mkw.
Do przedmiotowego lokalu przynależy miejsce postojowe podziemnej hali garażowej.
Oglądanie wyżej opisanej nieruchomości jest możliwe praktycznie codziennie po wcześniejszym umówieniu się.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69,70 m²
  • 5 piętro w 6-piętrowym bloku z windą z 2000 roku
  • Ząbki, ul. Powstańców
  • Balkon, miejsce w hali garażowej, aneks kuchenny
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Ząbki, Powstańców Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.