Lubajny

działka budowlana na sprzedaż

Cena
178 000
Powierzchnia
3246
Cena za m²
55
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka budowlana Lubajny. Zdjęcie 1 Działka budowlana Lubajny. Zdjęcie 2 Działka budowlana Lubajny. Zdjęcie 3 Działka budowlana Lubajny. Zdjęcie 4 Działka budowlana Lubajny. Zdjęcie 5 Działka budowlana Lubajny. Zdjęcie 6 Działka budowlana Lubajny. Zdjęcie 7 Działka budowlana Lubajny. Zdjęcie 8 Działka budowlana Lubajny. Zdjęcie 9 Działka budowlana Lubajny. Zdjęcie 10 Działka budowlana Lubajny. Zdjęcie 11 Działka budowlana Lubajny. Zdjęcie 12 Działka budowlana Lubajny. Zdjęcie 13 Działka budowlana Lubajny. Zdjęcie 14 Działka budowlana Lubajny. Zdjęcie 15 Działka budowlana Lubajny. Zdjęcie 16
Lista zdjęć

Stwórz własny azyl na łonie natury.
Lubisz przestrzeń i szukasz dużej działki pod budowę domu blisko Ostródy , blisko jeziora i lasu to kup wyjątkową nieruchomość w LUBAJNACH.
Biuro METR KWADRAT sprzeda dużą, bo ponad 32 arową działkę nr 399/1 w centrum Lubajn przy oświetlonej drodze asfaltowej prowadzącej do Zwierzewa.
Do granicy Ostródy tylko 2 km.
Wyjątkowe usytuowanie działki sprawia ,że mieszkańcy domu pomimo przylegania działki do drogi będą cieszyli się swobodą i przestrzenią -grill nikomu nie będzie przeszkadzał.
Działka sprzedawana jest łącznie z udziałem w drodze wewnętrznej , która przylega do jednego boku działki.

Sąsiedztwo działki częściowo porośnięte sosnami, świerkami i brzozami.. Idealne miejsce do sylwoterapii.
Sam zobacz jaki wyjątkowy klimat tam panuje.

Media ( sieć wod-kan, elektryczna i energetyczna) w drogach.

Dla działki wydano warunki zabudowy na 2 budynki mieszkalne , ale nowy właściciel może wystąpić o nowe warunki zabudowy według własnego planu zagospodarowania działki.
Możesz tez wybudować dom dla siebie a część działki wydzielić i później sprzedać.

Bardzo dobra komunikacja drogowa z Ostródą ( 2 alternatywne drogi) , Olsztynem ( DK 16) i trasą Gdańsk-Warszawa (S7) .
Idealne połączenie kolejowe, ponieważ w Lubajnach jest przystanek PKP ( oddalony tylko o ok 600m), więc dojazd do Ostródy lub Olsztyna nie zrobi najmniejszego problemu. Jak dzieci podrosną , to nie będziesz musiał ich ciągle podwozić do szkół czy na zajęcia dodatkowe..
Do przepięknej plaży gminnej nad jeziorem Szeląg Wielki tylko około 1800 m.
Bardzo dobra komunikacja, blisko jeziora, lasu ( obszar chronionego Krajobrazu Lasów Taborskich) sprawia ,że to idealne miejsce na budowę domu. Zapraszam do obejrzenia działki .

Opis oraz dołączone zdjęcia są mojego autorstwa. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Prezentowana przez Biuro oferta nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Informuję, że jedynym potwierdzeniem przyjęcia oferty jest podpisanie umowy ze strony Sprzedającego, a wcześniejsze informacje nie mogą być traktowane jako przyrzeczenie zawarcia umowy.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  • Lubajny, gmina Ostróda, powiat ostródzki
  • Działka budowlana o powierzchni 3246 m².
  • Długość: 107 m, szerokość: 34 m
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Lubajny Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.