Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Gdynia Chylonia
ul. Swarzewska
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
419 000
Powierzchnia
53
Cena za m²
7 906
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Mieszkanie na 4piętrze (wieżowiec 10p) po gruntownym remoncie w styczniu 2017 roku, nowa instalacja elektryczna & hydrauliczna. Na podłogach w pokojach są położone panele, w kuchni, łazience i WC kafle. Możliwość podłączenia internetu i telewizji z Multimedia/Vectra. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni użytkowej 1.76m kwadratowego.

Lokalizacja: Bardzo blisko lasu, przy przystanku autobusowym (linia 102), kilka minut do parku Kilińskiego, centrum Chyloni, szkoły, obwodnicy

W razie dodatkowych pytań, obejrzenia mieszkania, bądź chęci złożenia oferty zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Marta

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53 m²
  • 4 piętro w 10-piętrowym bloku
  • Gdynia, Chylonia, ul. Swarzewska
  • Balkon, piwnica
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana 3 dni temu
Gdynia Chylonia, Swarzewska Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.