Sieborowice

działka siedliskowa na sprzedaż

Cena
280 000
Powierzchnia
3200
Cena za m²
88
Ogłoszenie
Działka siedliskowa Sieborowice. Zdjęcie 1 Działka siedliskowa Sieborowice. Zdjęcie 2 Działka siedliskowa Sieborowice. Zdjęcie 3 Działka siedliskowa Sieborowice. Zdjęcie 4 Działka siedliskowa Sieborowice. Zdjęcie 5 Działka siedliskowa Sieborowice. Zdjęcie 6 Działka siedliskowa Sieborowice. Zdjęcie 7 Działka siedliskowa Sieborowice. Zdjęcie 8 Działka siedliskowa Sieborowice. Zdjęcie 9 Działka siedliskowa Sieborowice. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

Doskonałe miejsce dla inwestora, pod kameralną inwestycję lub duży dom.Główne atuty nieruchomości: • z dobrym dojazdem• uzbrojona• bliskość terenów zielonychDziałka siedliskowa. Typ własności: Odrębna własność. Malowniczo położona w sąsiedztwie łąk, sadów i zagajnika z małą rzeczką i starymi wierzbami 32a działka zagrodowa w Sieborowicach.
Działka w kształcie trapezu położona wzdłuż drogi o szerokości prawie 100m i długości od 26 do 42m. Wokół działki rozciągają się treny zielone, co gwarantuje zachowanie siedliskowego charakteru tego miejsca. W pobliżu znajduje się strefa ekologiczna.
Media: prąd i woda na działce.
Nieopodal przystanek MPK, plac zabaw dla dzieci, przystanek PKP. Liczne szlaki rowerowe w okolicy, a przez drogę obok działki przebiega "Kościuszkowski szlak rowerowy".
W niewielkiej odległości zjazd z drogi S7, węzeł Łuczyce.
W przypadku zakupu przez osobę posiadającą status rolnika, działka jest traktowana jako budowlana, z mozliwością budowy domu wraz z budynkiem gospodarczym.Jeśli szukasz malowniczej okolicy do wybudowania swojego wymarzonego domu, z dobrym dojazdem, szybką komunikacją do Warszawy i do Krakowa, to ta działka jest dla Ciebie !
Zapraszam na prezentację.Więcej zdjęć i plan powierzchni na [www]/DOCI799ZADZWOŃ: [numer]. Czekamy na telefon od Ciebie. ---Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to:• największy wybór na rynku• elastyczne podejście do Klienta• bezpieczeństwo transakcji• możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych• doświadczeni doradcyCzy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

  • Sieborowice, gmina Michałowice, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni 3200 m².
  • Długość: 100 m, szerokość: 28 m
  • Dojazd: asfalt
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Sieborowice Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.